ЯК ВИБРАТИ ТЕНІСНИЙ СТІЛ?

Тенісні столи бувають розбірними і стаціонарними, для гри під відкритим небом і для використання в приміщенні. Стаціонарні столи більш надійні, але якщо Ви шукаєте стіл для дачі, то краще купувати складаний. Стійкість складного стола залежить від надійності конструкції, рама повинна бути сталевий.

На сайте https://tennisok.com.ua/catalog/tennisnye-stoly представлен широкий выбор теннисных столов по выгодной цене.

Зверніть увагу на колеса. Великі і прогумовані колеса дозволять пересувати стіл по всьому дачній ділянці. Але, головне це матеріал стільниці. У всепогодних столів - це меламін (полімерна смола). Такий стіл зовсім не боїться високих температур і низьких температур, його спокійно можна залишати на вулиці. Крім іншого, всепогодні столи відразу комплектуються нейлоновою сіткою, яка так само всепогодну.

У столів для гри в приміщенні матеріал виготовлення стільниці це дсп. Цей матеріал істотно дешевше і забезпечує хороший відскік м'яча. Чим товщі стільниця, тим краще буде відскакувати м'яч.

Так само тенісні столи можна розділити по 3-м видам: аматорські , тренувальні та професійні .

У аматорських столів товщина ігрової поверхні складає 16-19 мм. Відскік м'яча у такого столу становить 15-16 см. Рекомендуємо купувати такі столи для початківців гравців або дітей.

Тренувальні столи має товщину стільниці в 19-22 мм. Відскік м'яча у такого столу становить 18-24 см. Такі столи можна використовувати на некомерційних турнірах.

Професійні столи є еталоном всіх стандартів прийнятих в настільному тенісі, будь то, розмір, колір або відскік. Так само професійні тенісні столи додатково мають алюмінієвий профіль, що добре впливає на відскік.

Звертаємо Вашу увагу на те, що не всі столи комплектуються сіткою, а так само на те, що при виборі столу необхідно враховувати приміщення, в якому буде він стояти. Базове простір для гри навколо столу має становити мінімум 1,5 метра.