Як зробити роботу вдома комфортною: облаштовуємо кабінет

Використовуйте природне освітлення. Оптимальне рішення - розмістити робоче місце біля вікна таким чином, щоб воно знаходилося по ліву руку від сидячої людини.

Вы надежнос сможете купить квартиру в Киеве однокомнатную с помощью компании "Интерграл-Буд".

Мінімалізм кращий. Якщо дозволяє стилістика інтер'єру, постарайтеся відмовитися від класичних масивних конструкцій при організації домашнього кабінету . Використовуйте полегшені варіанти - пластикові, скляні або дерев'яні. Заміною традиційному робочому столу можуть стати невелика консоль або розширений за рахунок стільниці підвіконня.

Не нехтуйте секретером. Цей предмет інтер'єру об'єднує функціонал робочого столу і системи зберігання, допомагаючи компактно розмістити робоче місце навіть в умовах обмеженої площі. А сучасний дизайн секретера дозволить йому легко вписатися в будь-яку інтер'єрну концепцію.

Використовуйте простір ефективно. Якщо площа квартири невелика, використовуйте неочевидні місця для розміщення робочого місця. Це може бути порожній кут, куди встане зроблений на замовлення кутовий стіл з місцем для комп'ютера і настільної лампи . Над ним можна розташувати менші за глибиною кутові полиці.

Інший варіант - розмістити робоче місце в одній із секцій вбудованої шафи. У цьому випадку воно буде приховано від сторонніх очей, залишаючи простір кімнати візуально більш вільним. Досить часто кабінет організовують в утепленій лоджії. Робоче місце може бути зоновано або простінком, або, якщо простінок знесений при переплануванні, легким стелажем висотою до стелі або в людський зріст. Ширина лоджії більшості будинків якраз дозволить розмістити стіл, полиці для книг і документів, комп'ютер або швейну машинку.

Продумайте систему зберігання. Дуже важливо при організації робочого місця передбачити систему зберігання для документів. Статистика стверджує, що в середньому один офісний працівник витрачає щорічно до 150 годин на пошук потрібних паперів. Не допускайте такої нераціональної витрати часу - заплануйте папки для зберігання документів, а також системи зберігання для книг, паперу, олівців, ручок, степлеров та інших дрібниць, які можуть знадобитися в процесі роботи. Відкриті і закриті полиці для дрібних речей розміщуйте по вертикалі, максимально розвантажуючи поверхню робочого столу.

Встановіть графітову поверхню. У домашньому офісі корисною може виявитися графітова стіна (частіше частина стіни) або дошка. Це дасть можливість швидко записати свої думки, номери телефонів співрозмовників або накидати план роботи на день.

Приберіть з робочого місця дзеркала - вони можуть бликовать при потраплянні світла, що небажано і не сприяють зосередженню.