Дизайн Інтер'єру у Приватному Будинку

меблі та теплі тони

Оформители кажуть, що екс-генпропурора оточував ширвжиток.

 

Активісти Евромайдана продовжують відкривати двері особняків опальних політиків і їхніх прихильників.У неділю об'єктами обговорення в соцмережах стали фото кричущих Інтер'єр будинку екс-genprokurora Віктор Pšonki, а також проект ubranstva особняк nardep-Регіональний-Юрій Ivanûŝenko (будинок, який žurnalisty okrestili "Mežigore-2", поки nedostroen), ви пишете новини.

 

Палац Іванющенко, відомого як Юра Єнакієвський, знаходиться в Конча-Заспі.Як повідомляли «Наші гроші», загальна площа володінь регіонала - більше 35 га, а площа тільки центрального палацу з флігелями - близько 8000 кв.м. Крім нього, там також є «Хонка», кіноконцертний зал, картинна галерея, три озера, причал, сад.Згідно з листом Realty, аналітика Розробка С.В. Сергій Kosteckogo, Odna ткацтво в концентрації засинає, в тому числі ландшафтного дизайну, коштує близько $ 25 000, щоб мати приблизну вартість лота - $ 87, 5 млн.: "Що kasaets домашній Ivanûŝenko, до одного квадратного метра коштує Середня $ 5000.Разом ціна будинку - $ 40 млн ».

 

Маєтку Пшонки в селі Гореничі під Києвом ріелтор оцінив дешевше: «Судячи з фото в інтернеті, особняк Пшонки - невеликий, до 700 кв.м. Такий коштує $ 3, 5-4, 2 млн. Що стосується території, то за сотку в Гореничах доведеться викласти близько $ 20 000 ».За оцінками очевидців, площа володінь екс-прокурора - більше 2 га, тобто їх мінімальна вартість - $ 4 млн.

 

Експерт: «Телевізор у банкетному залі видає руку російських дизайнерів».Проект будинку Іванющенко. Фото facebook. com / goshatikhiy

 

«З ЦЬОГО ІНТЕР'ЄРУ капало ЖИР»

 

Суми значні.Однак найбільше вражають навіть не вони, а потопаючі в позолоті, чудернацькі інтер'єри, більше схожі на оздоблення музеїв, церков і замків.

 

«Стиль, в якому оформлені будинку Януковича, Пшонки і Іванющенко, називається« Биккоко ».Іншими словами - немає там ніякого стилю. Головний принцип - чим дорожче і чим більше - тим краще.Одне добре - дуже якісні матеріали використані і видно дуже професійну роботу будівельників - тих, хто укладав паркет, плитку, мозаїку, - каже дизайнер інтер'єру Оксана Турчин.- Але якби до мене прийшов замовник з таким проектом, я б не взялася - злякалася б його психічного стану ».

Возможно вам понравится

Особливості настінних перекидних календарів - РИА ОмскПресс
Перш ніж замовляти календар, необхідно визначитися з фотографіями і щільністю паперу.Дуже важливо, щоб дизайн настінного календаря був виконаний в красивій колірній гаммі.Це дозволить вписати його в інтер'єр офісного приміщення і будь-якого приватного будинку.