Дизайн Інтер'єру в Будинку

 
Готові проекти будинків

 

Проекти будівель

 
Розширений пошук проекту
 
Авторизація покупця
 
Профіль покупця
 

   
Ваш кошик порожній

 
 
 

Дизайн-проект будинку, його внутрішнє наповнення, не менш важливий, ніж його архітектурний вигляд. Адже більшу частину часу ми проводимо всередині будинку, і вдалий дизайн-проект будинку вкрай важливий для нашого комфорту і благополуччя.Зрозуміло, дизайн-ПРОКТО інтер'єрів зовсім не обов'язково копіювати, в точності повторюючи роботу наших фахівців.Однак ви без праці почерпнете на нашому сайті безліч ідей, якими наповніть ваш дизайн-проект будинку.У нас ви знайдете дизайн-проекти інтер'єрів, кожен з яких прив'язаний до конкретної будівлі, проект якого ви можете придбати на нашому сайті.Кожен дизайн-проект будинку строго індивідуальний, виконаний з урахуванням архітектурних особливостей будівлі та самих останніх тенденцій архітектурної моди.Ви знайдете у нас дизайн-проекти інтер'єрів на будь-який смак - від класики до техно.

 

будинок Проекти 1 - 15 з 185 з

1 2 3 4 травень | »| Кінець  

Квартира № 1 - 15 з 185 з

1 2 3 4 травень | »| Кінець  
 
Останні проекти будинків
 
Нові проекти будинків
 
 
Проект місяці
 

Визначення площ

 

Площа забудови - це площа, обмежена зовнішнім контуром будинку на рівні першого поверху; це практично площа, яку представляє проекція будинку на кресленні проекту благоустрою земельної ділянки.

 

Загальна площа - це площа всіх поверхів будинку в зовнішньому контурі стін і всіх елементів, що виходять за межі кубатури даного об'єкта, т.е. тераси, зовнішні сходи, балкони, склепінні галереї, спускні доріжки до гаражів і т.п.

 

Площа нетто (підлоги) - це площа підлоги всіх приміщень у світлі конструкцій (площа брутто мінус конструкція).Це практично площа всіх полів, які повинні бути виготовлені під час будівництва будинку.

 

суду (Корисна) площа - Ця область, sootvetstvuûŝaâ первинної (житловий) Будинок функцій; EE ograničivaet лінія ч = 1, 90 (межа по мірі просування людини в положенні vyprâmlennom).До корисної площі не зараховуються внутрішні комунікаційні траси, технічні та господарські приміщення.

 

Возможно вам понравится

Кухня в стиле лофт, дизайн
Кухня в стиле лофт, дизайн
Секрети інтер єру правильної
"Секрети інтер'єру правильної

Особливості настінних перекидних календарів - РИА ОмскПресс
Перш ніж замовляти календар, необхідно визначитися з фотографіями і щільністю паперу.Дуже важливо, щоб дизайн настінного календаря був виконаний в красивій колірній гаммі.Це дозволить вписати його в інтер'єр офісного приміщення і будь-якого приватного будинку.