Дизайн інтер'єру заміського будинку

Дизайн интерьера загородного дома 250 кв.м  

Чуттєвий мінімалізм

Ось такий будинок дістався нам одного разу.У прекрасному місці, недалеко від холодного, але рідного моря, оточений сусідами - заміськими будинками, схожими на нього, як брати-близнюки.Котеджне селище на урядовій трасі.  

Скажу відразу, ми не є любителями подібної архітектури, еркерів в інтер'єрі і "стриманої класики", як люблять називати її замовники, яка по суті і класикою-то не є.Трошки євростандарт, трошки мрій про затишок вихідців з брежнєвської епохи.
Велика кількість несучих стін робили можливість перепланування мінімальною. Дизайн интерьера загородного дома 250 кв.м Тому ми виправили за допомогою планування трохи, вирішивши нівелювати інші недоліки даного будинку вже дизайном.

 

Перший поверх будинку - громадська зона. Кухня-вітальня з виходом на терасу, гостьова кімната, гостьовий санвузол, побутова кімната, гараж та котельню.

 

Другий поверх - дві хазяйські спальні, хазяйський санвузол, загальна гардеробна, в яку можна потрапити з обох спалень і музична кімната.

 

Третій поверх даного будинку був нежитловим. У ньому організували кімнату для старшого сина, яка до кінця будівництва перетворилася просто в гостьову - зі своїм санвузлом, великий вбиральні і можливістю виходу безпосередньо під неопалювальну покрівлю, де розмістилася система вентиляції.

 

І все одно, спочатку ми пішли на поводу у фасадів, які, хоч і не подобалися нам, але диктували.Диктували формою вікон, расстекловкой і еркерами. Перший варіант ескізного проекту був майже класичним, з нашої точки зору, що підходить до фасадів будинку.

  alt=  

Ні Tut мотузка udivili господарі. Прекрасна пара, imeûŝaâ два дорослих сина.Вони сказали нам, що не хочуть класики в інтер'єрі, а хочуть мінімалізм і дуже стриманий за кольорами.З усього першого варіанту їм сподобалися лише балки на стелі.На наші заперечення, що в будинку подібної архітектури зробити мінімалізм неможливо, вони попросили нас спробувати поєднати несумісні речі - їхні побажання і класичну основу.Вийшла, як звичайно, еклектика.

 

Отже, пройшовши через традиційне ганок на традиційному фасаді, ми потрапляємо в передпокій.

 

Стіни у заміський будинок частково покриті виставляються štukaturkoj, razrabotannoj наш lûbimoj studiej AD Модум спеціально для цього будинку - зі срібною potertostâmi, частково - fakturoj, napominaûŝej бетону і частково чорний glâncevymi steklami.

Возможно вам понравится

Елітні інтер'єри: західні зірки дизайну в Москві - РБК Нерухомість
.. Клубного будинку Турандот Резиденції. Дизайнер вибрала два несхожих стилю: Aristo і диско, які відображають еклектичність архітектурного вигляду Москви.Стиль Aristo натхненний вишуканістю англійських заміських будинків, а Disco віддає данину ері 1970-х років в Нью-Йорку.