Елітний Дизайн Інтер'єру Будинки

111 Коли говорять про елітне житло, мають на увазі не тільки якісну обробку, наявність критого паркінгу і закритій території.Елітні будинки і комплекси «бізнес-класу» відрізняє концептуальність, яка знаходить відображення у зовнішньому вигляді.До слова, тенденція індивідуалізувати громадські зони зародилася ще в часи дохідних будинків.Вже тоді петербурзькі зодчі розуміли: чим вишуканіше громадські приміщення, тим вони виглядають дорожче.Приказка «зустрічають по одягу», а, в даному випадку, по фасаду, тут діє безвідмовно.

 

Хто замовляє музику

 

Як правило, загальна дизайнерська ідея холу, сходових прольотів, ресепшена, лобі елітного будинку визначається архітектурою самої будівлі.Якщо це реконструкція старовинного особняка, то й усередині повинні дотримуватися закони гармонії.Так, внутрішній простір «Резиденції на Суворовському» від компанії «Відродження» відповідає зовнішньому вигляду. 1-3 Lumiere Під стать назвою комплексу - «Каменноостровский колекція» - холи будинку декоровані живописними панно.Наші дизайнери створили дизайн-проект однієї з квартир в «Резиденції на Суворовському» під ключ.

 

Однак в нових будинках ці правила дотримуються не завжди.Наприклад, фасад комплексу Lumiére, побудованого компанією «БАЗИС-СПБ» на Петроградської стороні, утворює стилістичну цілісність зі старим кварталом петербурзького центру. anВнутрішній двір та громадські простору вирішені в сучасному ключі, з використанням корпоративної стилістики, в дусі мінімалізму.Ми створили дизайн-проект вхідної зони будинку Lumiére і провели всі оздоблювальні роботи.

 

Відправною точкою оформлення громадських зон для дизайнера стає чітка концепція будинку, його назву і навіть місце.Яскравий приклад тому - Дизайн інтер'єру еліта дім "Монблан" корпорації "Strojmontaž", акценти тут vystupaût зображень гір на скляних поверхнях.Вирішення внутрішніх приміщень «Монблан» - у стилі ар-нуво з використанням репродукцій художника Альфонса Мухи під стать американської класики будинків високого класу.

Возможно вам понравится

День Нептуна з зірками в Шале Simple Pleasures - Прес-reliz.ru (прес-реліз)
Гості приємно здивують plenâûŝaâ чарівна атмосфера заміського будинку, де все, створеної для насолоди природою, і, звичайно, чудовий європейської кухні від шеф-кухарі ресторанів - talantlivogo Дмитро Гриненко, dobavivšego в концепції знаменитий Flaviano Bâzâtti..