Гіпсова ліпнина і дизайн и изделия из гипса

Якщо ви побажали додати інтер'єру свого будинку нотки елегантності, вишуканості і витонченості, а дизайнер порадив ліпнину - погоджуйтеся! Цей цікавий елемент інтер'єру, дає відмінні можливості моделювання простору від химерного бароко і суворої класики до численних напрямків модерну і пост модерну!

Выбрать изделия из гипса для своего интереьера вы сможете у нас.

Ліпнина в інтер'єрі - це завжди актуально!

Навіть в самих сучасних інтер'єрах декоративна ліпнина дозволяє досягти приголомшливого ефекту, при її грамотному використанні. Підбір цілої композиції з окремих елементів - творчий процес, від результату якого залежить настрій інтер'єру. Ліпнина на стелі , як, втім, і ліпнина на стінах , надає приміщенню витонченість і благородство, а ліпні колони розставляють акценти в дизайні. Ліпна декорування особливо актуально сьогодні, коли ми прагнемо до справжньої розкоші. Елегантна ліпнина - інтер'єр для обраних.

Якщо ви готові до покупки ліпнини - віддайте перевагу елітної продукції, представленої провідними фірмами-виробниками російського або європейського ринку. Клієнти серйозних фірм можуть не сумніватися, що отримають гарантію якості придбаної продукції на довгі роки. Це особливо важливо, якщо вам належить підбирати гіпсову ліпнину.

Гіпсова ліпнина і дизайн.

Важко не погодитися з тим, що гіпсова ліпнина - це традиційний варіант. Коли її почали виготовляти - людство не мало уявлення про пластик, поліуретані, пінополіуретані, фібробетони, пінопласт ... Гіпсова ліпнина - класика жанру

При виготовленні гіпсової ліпнини можливо надання матеріалу будь-якої необхідної форми, що важливо, адже такі поняття, як ліпнина і дизайн зливаються воєдино. Досить часто дизайнерам для точного виконання задумки доводиться замовляти ексклюзивну, ручну ліпнину і гіпс в цих випадках виручають як ні що інше; до того ж, він дуже добре забарвлюється. Якщо перерахованих переваг вам здасться недостатньо - згадайте про екологічну чистоту і багату історію гіпсової ліпнини.

Безперечним плюсом ручної ліпнини з гіпсу є її якість, надійність, легкість монтажу, але не можна забувати про неповторність і витонченість форм. Виробами ручної роботи можна прикрасити не тільки стіни або стелю: вони чарівно виглядають на склі або на дзеркалах.

Ліпнина на фасаді - правильні акценти.

Досить популярна ліпнина на фасаді і сучасні архітектори часто використовують фасадну ліпнину для додання своїм творінням більшої індивідуальності та виразності. Традиційна фасадна ліпнина виготовляється з гіпсу. Є й більш дешеві варіанти, застосування яких слід уникати: це вироби з каменю чи бетону.

Коли мова йде про заміський будинок - ліпнина на фасаді вимагає свого продовження і всередині будівлі. Погодьтеся, адже екстер'єр та інтер'єр котеджу повинні відповідати один одному за рівнем і стилем. Але прикраса особняка декоративної ліпниною передбачає, а іноді - навіть вимагає наявності на прилеглому ділянці малих архітектурних елементів. Це дозволить дизайнеру досягти ідеального поєднання найтонших архітектурних особливостей будинку з ландшафтним дизайном.

Також фасадна ліпнина може бути представлена в мотивах ніжних рослин, що обплітають стінки, колони ... Потолочная ліпнина на балконах може бути виконана у вигляді продовження гілок з розкрилися квітами або їх бутонами. Така декоративна ліпнина, як правило, ассиметрична і унікальна: майстри її виконують вручну прямо на місці, а ексклюзивне виконання сьогодні високо цінується ... Якщо ви не припускаю стандартів - можете замовити ексклюзивну ручну роботу.