Квартира або заміський будинок? 8 важливих відмінностей

Багато людей, які всерйоз замислюються про придбання нерухомості, часто постають перед вибором, що краще: квартира або заміський будинок? Одні вибирають перший варіант і купують житло в багатоповерховому будинку, інші - віддають перевагу більш екологічне проживання на природі, далеко від мегаполісного суєти і шуму повз проїжджаючих машин.

На сайті http://tradicia.kiev.ua/ua/contacts/ Житлового Комплексу "ТРАДИЦІЯ" Ви зможете придбати квартиру за найкращою ціною.

Безперечно, кожен з варіантів має характерні мінуси і плюси. Але ми займається будівництвом об'єктів приватної власності, тому в статті буде зроблений акцент на переваги будинків з індивідуальним призначенням.

Отже, чим вигідно відрізняється заміський будинок від сучасної квартири в новобудові?

1. Наявністю земельної ділянки.

Перше і основне відміну заміського будинку від квартири - це наявність земельної ділянки. Земля дозволяє оточити будівлю зеленими рослинами і деревами, організувати гарний сад з фруктовими та овочевими культурами, побудувати теплицю, гараж, лазню, сарай, майстерню і т.д .. Нарешті - знайти місце для розведення великої рогатої худоби або для установки будки для собаки. У квартирі зробити все це не представляється можливим.

2. Більшої житловою площею.

Ще одна важлива відмінність заміського житла полягає в перевершує площі вільного простору. Недарма, згідно зі стереотипами, будинок призначений для сім'ї. Тут можуть жити не тільки батьки та діти, а й бабусі і дідусі. Тим більше що часто особняк включає 2 поверхи, підвал, мансарду і прибудовах. А значить, всередині знайдеться місце для всіх без винятку!

3. Можливістю організувати індивідуальне опалення будинку, провести природний газ і т.д.

У нерухомості приватного типу зазвичай набагато більш затишно, комфортно і тепло, оскільки всередині будівлі встановлено індивідуальний котел, або інші потужні системи опалення. У квартирі ж традиційно є тільки централізоване опалення, яке іноді доповнюється компактними радіаторами у ванній, а також мобільним і недорогим обігрівачем. Як наслідок, в останньому випадку кліматичні умови в приміщеннях, особливо в зимову пору року, будуть гірше.

4. Свободою і незалежністю від сусідів.

Наступний не менш значуще конкурентний плюс власного будинку - свобода і незалежність, від сусідів зокрема. Забудьте про гучної музики за стінами, про те, що потрібно тихо поводитися в нічний час доби. У приватній нерухомості ви можете робити все, що вам завгодно.

5. Оптимальною безпекою.

Будь-особняк дозволяє організувати хорошу сигналізацію, дзвінок біля воріт, замки на воротах, вхідних дверях і гаражі. Машина знаходиться в гаражі, високі ворота і металевий паркан є дуже надійною огорожею. Як наслідок - ступінь безпеки заміського будинку традиційно вище, ніж в квартирі.

6. Ідеальною екологією.

Заміський будинок розташований за містом, що видно вже з одного його назви. Проживання на природі, в умовах свіжого повітря і зелені - це гарантія здоров'я, довголіття, спокійного й щасливого життя.

7. Можливістю відпочивати на вулиці.

Приватна нерухомість - ваш унікальний шанс відпочивати на вулиці з гостями, готувати шашлики, грати в карти або шахи в альтанці, купатися в басейні, співати і танцювати.

8. Гараж для машини - поруч.

Нарешті, заміське житло дозволяє заощадити на оплаті за парковку. Тепер вашу машину буде охороняти місткий і турботливий гараж, який зазвичай стоїть у дворі будинку або відразу біля воріт.