Меблі для ванної кімнати: як вибрати і не шкодувати

Якщо у вас немає диплома дизайнера, перебудова ванної кімнати вашого будинку може бути величезною перспективою. Щоб вибір був правильним вибирайте меблі для ванної кімнати від виробника Ювента. На сайті офіційний інтернет-магазин виробника меблів для ванних кімнат пропонує своїм клієнтам каталог з широким асортиментом меблів.

На додаток до вибору таких функцій, як ванна, душ і раковина, шафи ванної кімнати будуть відігравати важливу роль в новому просторі.

Переконайтеся, що ваші шафи ванної кімнати поєднуються з зовнішнім виглядом, відчуттям і дизайном простору, використовуючи колір і текстуру в ваших інтересах.

Вибираємо колір

Колір у ванній кімнаті має першочергове значення. Ось кілька порад, які слід мати на увазі, коли ви дивитеся на кольори у ванній кімнаті:

Більш світлі шафи будуть відбивати світло. Як правило, вони допомагають зробити простір більше - величезна допомога для маленьких темних ванних кімнат - і легким. З іншого боку, шафа темного кольору буде поглинати світло, створюючи простір меншого розміру.

Кольори, які контрастують. Якщо у вас велика ванна кімната, не бійтеся використовувати колір шафи, який контрастує з кольором стін, наприклад, він зруйнує широкий простір. Якщо ви хочете, щоб ванна не виглядала більше, використовуйте такі ж кольори. Це об'єднає зовнішній вигляд кімнати.

Теплі і пастельні тони відіграють особливу роль. Вони відбивають світло, і корпус буде виглядати як ближче до глядача, так і більше. Ці теплі кольори можна використовувати разом з білим, що компенсує вплив кольору шафи.

Прохолодні кольори роблять навпаки. Вони змусять шафу виглядати так, як ніби вона іде в кімнату, створюючи більш просторий простір.

Правила природного світла. Якщо вам пощастило з вікном у ванній, вам доведеться грати за правилами природного світла. Світло, що йде із заходу і півдня, буде теплим, а світло, що йде зі сходу і півночі, буде холодним. В обох випадках світло може доповнювати або контрастувати ваші шафи ванної кімнати.

Текстура

Пам'ятайте ці правила текстури при виборі меблів для ванної кімнати:

Навіть гладка текстура залишається текстурою. Ви можете пограти з текстурою у вашій ванній кімнаті, компенсуючи гладка шафа для ванної кімнати декоративними елементами, які додають текстуру.

З іншого боку, установка ефектного, текстурованого марнославства, оточеного менш метушливими елементами.

Ванна буде діяти як гладка текстура, тому що вона, природно, повинна легко очищатися і протистояти воді. Тому його поверхні будуть гладкими і твердими.

Ви можете контрастувати гладкі елементи, використовуючи матові шафи, підлоги або стіни.

Виберіть гладку фактурну обробку навколо ванної кімнати, включаючи шафи, а потім використовуйте декоративні елементи, такі як килимки, щоб надати текстуру.

Текстура і малюнок йдуть рука об руку. Наприклад, дубові шафи на марнославстві з яскраво вираженим зерном - відмінний спосіб додати текстуру в простір.

Підійдуть для приглушеної структури з кленовим кімнатами, у яких є більш гладке зерно ніж дуб. Крім того, ви можете вибрати шафи для ванних кімнат, оброблені під старовину, з штучною обробкою, щоб надати текстуру, яка має більше візерункову, ніж шафа, пофарбованої в суцільний колір.

Чим більше текстур, тим менше місця. Майте на увазі, що коли ви додаєте текстуру в кімнату, це буде збільшувати то, що відбувається візуально в просторі. Це означає, що вона буде виглядати більш зайнято. і зробить її менше. Ретельно виберіть, де зробити текстуру.

Гра з кольором і текстурою може допомогти вам зробити ефектне враження у ванній кімнаті. Трохи підберіть кольори і ці елементи можуть підвищити затишок і привабливість кімнати.

Для досягнення найкращих результатів працюйте з дизайнером ванних кімнат і, щоб переконатися, що ви робите правильний вибір кольору і текстури. Заходьте на сайт і купити меблів для ванної кімнати буде дуже легко і без проблем.

меблі для ванної кімнати від виробника, купити меблі для ванної кімнати, офіційний інтернет-магазин виробника меблів для ванних кімнат