​Основні переваги машинної штукатурки стін

1. Швидкість

виконання робіт скорочується на 30-60% за рахунок автоматизації 3-х найбільш трудомістких технологічних процесів при виробництві штукатурних робіт механізованим способом:

перемішування штукатурної суміші з водою

транспортування готової суміші по шлангу до місця нанесення розчину (максимальне скорочення досягається на висоті понад 3-х метрів або при штукатурці фасадів)

нанесення готового розчину на поверхню під тиском, створюваним повітряним компресором

Машинную штукатурку стен Вы можете заказать на сайте http://level1.kiev.ua/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Середні терміни виконання робіт:

однокімнатна квартира

2-3 дні

двох кімнатна

4-5 днів

трьох кімнатна

5-7 днів

двоповерховий заміський будинок / котедж площею 200 км.в. по підлозі

10-15 днів!

2. Гладка і рівна поверхня

На приватних об'єктах якість роботи відповідає вимогам, що пред'являються до високоякісної штукатурці (максимально допустиме відхилення 1 мм на 1 метр). Фінішний етап - глянцевание - не вимагає подальшої шпаклівки поверхні під обклеювання шпалерами. При цьому ви заощаджуєте на самому матеріалі - шпаклювання, на роботах по її нанесенню і ошкурювання.

3. Консистенція штукатурної суміші завжди залишається оптимальною

Виключається ручної фактор при замішуванні штукатурного розчину, а наноситься суміш завжди однорідна завдяки вбудованому витратоміра води, без грудок і повітряних бульбашок. При цьому такі помилки, як вогнищеве і життєздатність розчину (час використання готового розчину до незворотної точки його робочих характеристик), не вплинуть на якість.

4. Економія на матеріалах

Вартість штукатурки для машинного нанесення дешевше на 30%, ніж суміші для ручного способу. Тут мова йде про гіпсовій штукатурці фірми Knauf. Станом на 2017 рік вартість гіпсової штукатурки Кнауф Ротбанд в Петровича становить 388 рублів за мішок вагою 30 кг, аналогічної суміші машинного нанесення Кнауф МП-75 - 298 руб. Витрата гіпсової штукатурки в порівнянні з традиційними цементно-піщаними сумішами менше в 2 рази.

5. Висока міцність поверхні

Завдяки повітряного компресора, вбудованому в штукатурну станцію, готова суміш під тиском заповнює всі порожнечі (штроби, дірки, отвори в моноліті від опалубних болтів і т.д.). Навіть найменша щілинки буде залита штукатурним розчином. Адгезія з основою при машинному способі значно зростає.

6. Екологічність використовуваних матеріалів

У приміщеннях постійного перебування людей ми рекомендуємо використовувати гіпсову штукатурку машинного нанесення через її екологічності. Склад суміші виготовлений з екологічно чистого природного мінералу і не містить шкідливих для здоров'я людини речовин. Knauf MP-75 на основі гіпсу дозволяє «дихати» стіні, створюючи сприятливий мікроклімат в приміщенні. Колір штукатурки після висихання виходить світло-бежевий.

7. Оптимальне співвідношення ціна / якість