Правила вибору та застосування шпалер в стилі прованс

Використання шпалер в стилі прованс - це відмінне рішення, яке дає можливість отримати легке, злегка повітряне, з відгомонами сільського стилю приміщення, оформлене з сучасним шиком. Такий варіант дизайну підходить кімнатах, які використовуються для відпочинку, тому він дуже доречно виглядає в спальних приміщеннях, а також стає родзинкою всього будинку або квартири.

Правильным выбором будет купить квартиру в Новостройки Киевской области: инвесторы рекомендуют ЖК «Лесной квартал» и «Крона Парк», гарантируется надежность и качество.

Особливості стилю

Шпалери для стін в стилі прованс, який нагадує стиль французької провінції, тяжіють до ніжних пастельних тонів в поєднанні з деякою недбалістю і наявністю невеликих, яскравих вкраплень.

Такий напрям має ряд особливостей, які вирізняють їх серед інших:

Переважаючі відтінки відносяться виключно до пастельній кольоровій палітрі.

Продуманість всіх предметів інтер'єру. Тобто приміщення виходить простим і функціональним, без перевантаженості.

Обов'язкова присутність мереживних деталей: тюль, вишивка і серветки, використовуються прикраси, які підкреслюють комфорт.

Також незамінними є ковані елементи, але не масивні, а легкі.

Різновид шпалер

При виборі шпалер в стилі прованс необхідно враховувати, що в даний час існує багато різновидів, які мають свої особливості.

Отже, для цього напрямку дизайну підходять наступні види рулонних виробів:

Паперові. Головні переваги такої продукції - простота, дешевизна і екологічність. Саме це відповідає всім принципам обраного стилю.

Вінілові. Мають широку кольорову гаму і імітацію натуральних матеріалів. Важливо пам'ятати, що істинний стиль прованс тяжіє до дерева і каміння.

Бамбукові. Наявність великої кількості фактур, а також можливість фарбування допоможуть надати приміщенню індивідуальність.

Текстильні. Це справжня знахідка для любителів простого і натурального дизайну.

Параметри шпалер для стилю прованс

Для отримання стін в стилі прованс слід приділити увагу деяким параметрам шпалер, які зроблять інтер'єр дійсно чудовим.

Наявність фактури

У маслинової напрямки дизайну приміщень основний задум полягає в поверненні до натурального, природного. При цьому необхідно відмовитися від усього яскравого, надто викликає. Фактура шпалер не повинна містити неправдоподібних і абстрактних елементів. Рельєф повинен відповідати наступним рішенням:

Для додання ефекту обжитості використовуються матеріали з химерними, але природними нерівностями і тактильної шорсткістю. Вигідно виглядають рулонні вироби з візуальної потертістю.

Відмінний результат виходить за рахунок застосування натуральних текстур. Це може бути цегла, камінь або дерево.

Палітра кольорів

Приміщення, виконані в прованському стилі, відрізняються світлими кольоровими рішеннями. Вони можуть бути холодних або теплих відтінків, з різним орнаментом з квітів або простих геометричних фігур. Головне - в результаті повинна вийти розслаблююча атмосфера.

Перевага відтінки:

блакитний;

блакитний;

зелений;

рожевий;

білий;

бежевий і жовтий;

шоколадний.

Слід враховувати, що глянцеві, золоті і сильно переливаються кольору передають показну розкіш, такі рішення необхідно повністю виключити.