Ремонт Будинку Дизайн Інтер'єру Будинки

Програми для проектування
Декоративні подушки - свіжа нотка в інтер'єрі.  
Важко сказати звідки до нас прийшли декоративні подушки.Але те що вони були невід'ємною частиною інтер'єру і в Стародавньому Китаї і в Персії і в Стародавньому Римі безперечно.
Багато декоровані маленькі подушки не тільки підкреслювали статус багатого власника будинку, але і служили для зручності і комфорту гостей.
Cushion - декоративна подушка по англійськи - перекладається як пружна, підтримуюча подушка.
У Росії декоративні подушки любовно називають думочки. Раніше вони навіть були обов'язковою частиною приданого нареченої.
У сучасному інтер'єрі декоративні подушки допомагають внести свіжу нотку.Добре підібрані подушки впишуться навіть в самий строгий класичний інтер'єр.
Часто декоративні подушки роблять з тієї ж тканини, що і оббивка меблів.Так само такі подушки поєднують з тканиною штор або декоративної скатертини.
Дуже важливо стежити за кількістю подушок. Якщо їх в інтер'єрі більше шести, то це може говорити про відсутність смаку у господаря.Всього має бути в міру.  
Розташовувати декоративні подушки потрібно теж певним чином, щоб різні подушки гармоніювали один з одним.Вони повинні лежати невимушено і підкреслювати атмосферу свободи, гармонії і затишку.
# Будинок # інтер'єр # дизайн # дізайнінтерьера # декор # декоратівниеподушкі # подушки # думочки # cushion # дорого # люкс # текстиль # домашнійтекстіль # затишок # стиль # стільдома # квартира # ремонт

Возможно вам понравится

Дизайн інтер єру спальні
Дизайн інтер'єру спальні
Інтер єр будинку з бруса
Інтер'єр будинку з бруса
Інтер єр заміського будинку в
"Інтер'єр заміського будинку в
Дизайн проект будинку Альфонс
Дизайн проект будинку "Альфонс"

День Нептуна з зірками в Шале Simple Pleasures - Прес-reliz.ru (прес-реліз)
Гості приємно здивують plenâûŝaâ чарівна атмосфера заміського будинку, де все, створеної для насолоди природою, і, звичайно, чудовий європейської кухні від шеф-кухарі ресторанів - talantlivogo Дмитро Гриненко, dobavivšego в концепції знаменитий Flaviano Bâzâtti..