Вибираємо штукатурку

Запобігти появі тріщин і зберегти довше первісний вигляд поверхні можна. Для цього потрібно ретельно вибрати матеріал: потрібно не тільки дотримання умов експлуатації, але і послідовності всіх стадій роботи. Важливо звернути свою увагу на характеристики і особливості матеріалу. В наші дні зустрічаються два типи штукатурки: на цементній і гіпсовій основі, рідше на основі вапна. Купуючи штукатурку, в магазині будматеріалів , слід враховувати всі нюанси даної поверхні. Для стін вибирається один матеріал, а для фасаду інший.

Вы можете купить штукатурку на сайте торгового дома "САПСОН".

До фасадної штукатурки пред'являються найвищі вимоги. В її складі повинні бути спеціальні елементи, що значно зменшують вологопоглинання. Матеріал буде стійкий до перепадів і впливу температур і до різних явищ погоди. Головна роль в складі матеріалу відводиться синтетичних волокон і полімерів. Гіпсова штукатурка менше тріскається, володіє відмінним з'єднанням з основою, досить гладко лягає і легко вирівнюється.

Цементна штукатурка вологостійкість і набагато міцніше. А ось гіпсова штукатурка виділяється високими показниками екологічної чистоти. Цемент німого складніше затерти і рівняти, внаслідок цього професіонали застосовують дуже слабкий розчин. Для поліпшення зчеплення з підставою краще цементну штукатурку додати спеціальні домішки.

За ціною імпортна штукатурка перевершує нашу штукатурку. Вона виділяється хорошою якістю. До її складу входять різні добавки, що збільшують протиударні характеристики. До складу декоративної штукатурки входить штучна смола, гранітна і мармурова крихта. Деякі добавки можна придбати окремо, а потім змішати з основним матеріалом в необхідній пропорції. Залежно від типу штукатурки і наносять її різними інструментами: кельмою, валиком або пензлем.