Як клеїти рідкі шпалери на різні поверхні

Сучасні реалії змушують все більшу кількість людей замислюватися про те, що оздоблювальні роботи цілком можливо виконувати самостійно. Один з найістотніших питань полягає в тому, як клеїти рідкі шпалери на різні матеріали. Дійсно, цей різновид значно відрізняється від своїх паперових або флізелінових побратимів і вимагає особливого підходу.

Купить жидкие обои Вы можете на http://bioplast.ua/catalog/katalog-1.html, здесь представлен широкий выбор цветовой гаммы и самые выгодные цены.

Відмінності від рулонних шпалер

В першу чергу необхідно зрозуміти, що робота з рідкими шпалерами значно відрізняється від наклейки рулонних варіантів. Процес набагато більше нагадує облицювання стін штукатуркою або шпаклівкою. Цьому є просте пояснення: матеріал являє собою набір компонентів, що включають подрібнені волокна целюлози, бавовни і шовку. Сполучними елементами служать різні екологічно нешкідливі добавки. Відмінні декоративні ефекти досягаються за рахунок всіляких включень.

Таким чином, виходить дивовижна за своїми властивостями суміш, що робить її дуже популярною. Єдиним істотним недоліком вважається висока ціна, яка багато в чому складається з-за складності виробництва.

Наклейка або нанесення

В даний час існує безліч суперечок про те, чи варто виконувати роботи повністю самостійно. Багато майстрів наполягають, що якісно цю роботу можуть виконати тільки професіонали, добре знайомі з технікою нанесення. Це призводить до того, що для поклейки рідких шпалер багато хто звертається до фахівців.

Насправді немає ніяких обмежень, наклеїти такі шпалери можна самостійно. Технологічні особливості вироби не вимагають наявності особливого досвіду і застосування спеціальних інструментів. Головне - чітко виконати необхідний порядок робіт, який включає в себе кілька взаємопов'язаних етапів.

Доцільність якісної підготовки стін

Звичайно, цей матеріал можна приклеїти на будь-яку поверхню, але більш виграшно він виглядає саме на стінах. Витративши трохи часу і приклавши зусилля, можна отримати ефект, який перевершить всі очікування, адже існує маса варіантів для прояву фантазії.

Але поклейка рідких шпалер передбачає виконання ретельної підготовки, яка залежить від матеріалу основи. Помилкою буде брати до уваги часто зустрічаються поради, що приготований розчин приховає всі наявні дефекти.