Як вибрати штучний камінь

На що звернути увагу при виборі каменю
Вже за зовнішнім виглядом можна судити про його якість. Перевірте, щоб на лицьовій стороні не було відколів, тріщин, раковин або дефектів в забарвленні, які явно не були задумані виробником. Зворотній рівна сторона повинна бути досить шорсткою. Невелика рельєфність необхідна, вона робить зчеплення з клеєм міцнішим. У прямокутних каменів торцеві сторони також повинні бути рівними.

Сделать ваш интерьер в комнате оригинальным и интересным может декоративный камень в гостиной сделает ее уютной и комфортной.
Камінь повинен бути однорідним за структурою і тільки ближче до тильної сторони допускається наявність фракцій побільше. Ця особливість пояснюється тим, що при заливці форми більш важкі частинки осідають на дно.

Однорідна забарвлення каменю - один із знаків якості. Це означає, що виробник дотримувався правильної технології фарбування в масі, коли барвник додається на етапі перемішування розчину, а не зверху, після затвердіння.

Вибираємо камінь за характеристиками
Щоб вибрати камінь відмінної якості, який прослужить десятиліття, зверніть увагу на три характеристики. Перша - це, природно, міцність. При виготовленні каменю для оздоблення фасадів додають цемент і його якість грає першорядну роль. Сумлінні виробники для збільшення міцності також використовують спеціальні добавки. Радимо купувати камінь зі спецдобавки.

Ще одна важлива характеристика - морозостійкість. Нормативи регламентують цей показник в діапазоні від 100 до 150 циклів. Але деяким виробникам вдається домогтися і більш високою морозостійкістю. Якщо зустрінете камінь з морозостійкістю, наприклад, 200 циклів, беріть його - гірше точно не буде.


Особливу увагу звертайте на показник водопоглинання, тому що він впливає на два попередніх. Принцип такий: чим нижче водопоглинання, тим вище міцність і морозостійкість. Намагайтеся вибирати камінь з показником водопоглинання менше 9%.

Вибираємо камінь для інтер'єру
Якщо вам хочеться аристократичності і вишуканості, штучний камінь прекрасно впорається з цим завданням. Стіна, оформлена декоративним каменем, виглядає розкішно. І чим більше площа кам'яної кладки, тим розкішніше виглядає інтер'єр. Радимо дотримуватися прямолінійних форм і звичних фігур, що створює відчуття строгості і фундаментальності.
Неприємно вишуканість?

Необхідно щось більш сучасне, сміливе або відчайдушно брутальне? Немає проблем! У мистецтві бути «диким» декоративному каменю немає рівних. Грамотна робота з каменем дозволяє створити будь-який настрій. Завдяки нарочито рельєфним фактурами інтер'єр вийде більш енергійним і неприборканим. Така обробка буде чудово виглядати на тлі зелених рослин, розставлених по кімнаті. Чим більше зелені, тим краще.

Для оформлення інтер'єру вашого будинку або квартири ми рекомендуємо ті колекції, які користуються підвищеним попитом у цих випадках: Алібек, Безенгійська стіна, Терскол, Казбек, Стара цегла, Ескоріал, Даллакора. Для камінів - більш грубі і масивні Дигор і Дарьял, і делікатна Безенгійська стіна.