Африканський стиль

З великого сімейства етнічних напрямків, африканський стиль інтер'єру є найбільш екзотичним і первісним, крім цього, він прекрасно підійде для цінителів екодизайну. Його особлива відмінна риса - це поєднання мінімалізму інтер'єру з грубими фактурними формами і етнічними прикрасами народів Африки. Стиль може поєднувати в собі культуру як одного, так і декількох племен.

Для того, чтобы начать работать веб модель регистрация быстро проходит и занимает мало времени, а зарабатывать вы сможете приличные деньги.

В обробці приміщення під африканський стиль використовуються відтінки, близькі до природних. Зараз в моді природний дизайн, імітація землі або глини. Крім цього, можуть використовуватися яскраві тони і навіть чорний колір. У сучасному африканському стилі іноді присутні кипельно білі, сірі і блакитні варіації.

А ось для предметів меблів передбачені більш яскраві варіанти, фахівці рекомендують рішення під шкуру тигра або зебри. Найкраще вибирати натуральні тканини, хутра і дерево. Завдяки екологічно чистих матеріалів африканський стиль повністю безпечний для життя і здоров'я домочадців.

ДИЗАЙН стін

Фарбування стін у теплі пастельні відтінки підійде для будь-якого приміщення. А ось оздоблення стін штукатуркою під камінь, фактуру поверхні землі або під шкіру буде цікавим рішенням для великих і світлих кімнат. Декоративний розпис по стінах більш витончений варіант прикрасити кімнату, адже в якості сюжетів такого декору виступають африканські пейзажі і тварини.

М'які панелі зі шкіри допоможуть підкреслити дизайн і додадуть затишок квартирі, а також стануть відмінний

ОФОРМЛЕННЯ СТЕЛІ І ПОЛА

Стеля, виконаний фактурною штукатуркою, буде бездоганно гармоніювати з рештою дизайном приміщення. Найкраще підібрати кремові, пісочні відтінки або вибрати колір слонової кістки.

Витончені балки з дерева наповнять кімнату африканським настроєм. А підкреслить цілісність інтер'єру паркетна дошка з мербау, рожевого дерева або бамбука.

Екзотичний килим "під шкуру вбитого звіра" або килимок з народним орнаментом доповнить дизайн приміщення.

ВИБІР МЕБЛІВ І ПРЕДМЕТІВ ІНТЕР'ЄРУ

Меблі африканського народу володіє особливими рисами, які відрізняють її від багатьох інших етнічних стилів. Для неї характерні прямі форми і лінії і до неї прекрасно підійде так звана "терасна меблі" та плетені предмети. Для любителів яскравих кольорів можна порадити замовити предмети меблів лимонно-жовтого відтінку, а окремі елементи можуть бути виконані з кованого заліза.

Предмети інтер'єру повинні підкреслювати етнічну належати дизайну, для цього підійдуть скульптури, маски і предмети для ритуальних і обрядових дій, картини, народні інструменти і знаряддя праці. У приміщенні можна поставити великі вази з етнічними візерунками або розташувати на поличках посуд з глини і статуетки Богів африканського народу.

Екзотичні кімнатні рослини, придбані в спеціалізованому магазині, допоможу надати приміщенню особливий шик і підкреслять вишуканий смак мешканців будинку.