Дизайн інтер'єру вітальні Фото

Дизайн інтер єрів віталень

ЕКОНОМ КЛАС - це відносно недорогі, але якісні товари виробництва російських фабрик та спільних підприємств.У цю категорію також потрапляють деякі імпортні зразки, насамперед виготовлені в країнах СНД.Ось кілька прикладів. Прямий тримісний диван в тканини або двоспальне ліжко з матрацом і тумбами, так само як і великий 4-6 стулчастий платтяна шафа коштує не більше 2 тис.євро (80 тис. руб.). Погонний метр кухонних меблів продається за ціною максимум 500 євро (20 тис.руб).

 

СЕРЕДНІЙ КЛАС - це якісні, але не наддорогі товари переважно європейського виробництва.Вартість прямого тримісного дивана в тканини або двоспальним ліжка з матрацом і тумбами 2-6 тис.євро (80-240 тис. руб.). Приблизно в таку ж ціну обійдеться невелика модульна система для вітальні.А, скажімо, обідній стілець із середньої цінової категорії можна купити за 150-500 євро (5-20 тис.руб.).

 

ПРЕМІУМ КЛАС - дизайнерські товари кращих світових брендів.У цій категорії ви виявите все наймодніше і незвичайне: фабрики, щорічно демонструють новинки на виставках Мілана, Парижа і Кельна; предмети з екзотичних матеріалів, репліки антикварних моделей, екземпляри, випущені обмеженим тиражем, і багато іншого.Вартість цих товарів дуже велика, але цілком виправдана: 6-15 тис.євро (240-600 тис. руб.) за звичайний тримісний диван або двоспальне ліжко, 500-2 тис.євро (20-80 тис. руб.) за обідній стілець і не менше 2 тис. євро (80 тис. руб.) за погонний метр кухні.

 

КЛАС ЛЮКС - вельми нечисленна група товарів.У даній ціновій категорії мова в основному йде не про серійне, а про штучний товар.Його майже завжди виготовляють на замовлення, за спеціальними ескізами і під конкретний розмір.Представлені на фото екземпляри - всього лише зразки. При віднесенні товару цінової категорії «люкс» ми орієнтувалися на наступні цифри: невеликий диван або скромна стінка від 15 тис.євро (600 тис. руб.), стільчик до обіднього столу як мінімум за 2 тис.євро (80 тис. руб.), кухня від 8 тис. євро (320 тис. руб.) за погонний метр. Верхня планка ціни нічим не обмежена.

Возможно вам понравится

У центрі Критській Рів'єри відкрився Цукерки Boutique Resort Grecotel - Інтернет-журнал про Готелі ProHotel
У зв'язку з stremitelnym razvitiem туризму, гостинності з Каздим Висока obdumyvaet ¸ ряд ділових людей, ніколи не zanimavšihsâ Житло рани.І, безумовно, кожен, хто ..