Дизайн інтер'єру вітальні з каміном

Хто з нас не мріє про відпочинок в затишній вітальні, з каміном, сидячи біля якого і слухаючи тріск полін, можна коротати довгі зимові вечори.Та й в теплу пору року можна просто вимкнути в будинку світло, відкрити пляшку улюбленого вина і насолоджуватися чарівним ароматом згорають полін, спостерігати за танцем вогню і забути про всі клопоти минає дня.
Вже давно камін з мармуру перестав бути функціональним атрибутом житла, сьогодні - це скоріше естетика, що наповнює ваш будинок особливим змістом.Адже, будинок в якому є камін, завжди асоціюється у нас з теплим домашнім вогнищем і особливими сімейними традиціями.Крім цього, камін для романтиків-просто необхідна річ. Чи можна знайти у всій квартирі більш затишне і казкове місце, ніж у відкритого вогню.
Сучасні виробники пропонують величезну безліч різних варіацій на тему камінів.Звичайні, кутові або фронтальні каміни різних стилів - сьогодні все залежить від вашого бажання і польоту фантазії.Не відстають у цій гонці і облицювальні матеріали. Ваш камін може бути покритий не тільки традиційним каменем, а й металом, деревом, або навіть тканиною.Сучасні технології це дозволяють.  
Найпростіший і доступний матеріал для обробки камінів - оштукатурювання.Оброблену таким способом поверхню можна забарвити в будь-який вподобаний вам колір.Не менш красиві каміни, оброблені керамічною плиткою. Зробити стиль вашого каміна неповторним можна за допомогою кахлів.Найбільш престижний, а, отже, і найдорожчий вид обробки - плити з яшми або онікса.
Облицювання каміна залежить від панівних мотивів інтер'єру вашого будинку.У цьому знаком питання дизайн кімната в квартирі , Або будь-який інший кімнати, де буде розміщуватися камін - головний.Але пам'ятайте, незалежно від того, де знаходиться камін, він завжди видозмінює простір і ця кімната гарантовано стане центральним місцем у будинку, де сподобається збиратися не тільки вашій сім'ї, а й гостям.Отже, оптимальним варіантом для розташування каміна буде вітальня.
Завдяки сучасним технологіям, сьогодні побудувати камін можливо в будь-якому приміщенні, навіть не має витяжок...

 камин из мрамора/1342353877_kamin_iz_mramora_47 (593x591, 202Kb)

Возможно вам понравится

У центрі Критській Рів'єри відкрився Цукерки Boutique Resort Grecotel - Інтернет-журнал про Готелі ProHotel
У зв'язку з stremitelnym razvitiem туризму, гостинності з Каздим Висока obdumyvaet ¸ ряд ділових людей, ніколи не zanimavšihsâ Житло рани.І, безумовно, кожен, хто ..