Дизайн інтер'єру вітальні Залу

интерьер зала: дизайн узкой комнаты Як створити неповторний інтер'єр залу, інакше званого вітальні, так, щоб приміщення залишалося просторим, а вся бажана меблі була розміщена? Дуже часто в наших російських квартирах роблять довгі і вузькі кімнати.Як же правильно облаштувати такий довгий і вузький зал? Ми говоримо, що немає нічого неможливого - кімнату можна і розширити візуально, і створити достатньо місця для зони відпочинку.Потрібно лише знати деякі особливості дизайну вузьких кімнат і основні прийоми декору.

 

Інтер'єр залу, дизайн вузької кімнати: основні труднощі

 

Довга вузька кімната має дві основних витягнутих стіни і дві невеликих квадратних.Інтер'єр залу в класиці російських-радянських квартир представляє собою розміщення дивана уздовж однієї довгої стіни, а вздовж іншої - вервечки шаф і телевізора. интерьер зала: дизайн узкой комнаты Дві невеликі квадратні стіни, на перший погляд, здається важко чим-небудь зайняти, оскільки на одній з них знаходиться балкон, а на других дверей в коридор і сусідню кімнату.В результаті отримуємо ще більш вузьку і довгу кімнату, що нагадує вагон поїзда.Якщо ще додати темні смугасті шпалери на стіни (бачила такі у своїх знайомих), то зовсім страшно виглядає.

 

Інакше буває, що меблі розміщують на одному кінці кімнати, залишаючи іншу частину кімнати порожній.У результаті створюється дисбаланс простору, якийсь порався. Теж некрасиво. Тому важливо розуміти основні принципи роботи з вузькою кімнатою.

 

Вирішуємо проблему: інтер'єр залу - дизайн вузької кімнати

 

Виконуючи дизайн-проект вузької кімнати потрібно всього лише знати кілька прийомів, які допомагають суттєво і в кращу сторону трансформувати простір.

 

Прийом 1. Вибирайте правильне колірне рішення

 

Вибір кольору робить дуже великий вплив на сприйняття форми і розмірів кімнати.Світлі холодні тони, такі як блакитний, сірий, зелений, білий, візуально розширюють простір, як би відсуваючи стіни.А теплі кольори, навпаки, наближають.

Возможно вам понравится

Інтер єр вітальні і цікавий
Інтер'єр вітальні і цікавий
Дизайн вітальні, інтер єру
Дизайн вітальні, інтер'єру
Дизайн інтер єру Вітальня
Дизайн інтер'єру "Вітальня"
Дизайн інтер єру вітальні
Дизайн інтер'єру вітальні

Дизайнери радять уникати десяти дурних помилок при ремонті улюбленої квартири - CPV.ru
Саме грунтовний підхід на всіх стадіях, починаючи від дизайну інтер'єру приміщень і закінчуючи, власне, самим виконанням ремонтних робіт для втілення дизайнерських задумок в життя, дозволить впоратися з організацією та проведенням квартирного ремонту.