Дизайн Інтер'єру Вузькою Вітальні

Интерьер длинной узкой комнаты Вдалий інтер'єр будь-якої кімнати повинен підкреслювати її вдалі риси.Якщо ж доводиться декорувати довгу вузьку кімнату, можна зіткнутися з труднощами, особливо якщо на бічній стіні немає ряду вікон, і приміщення стає схожим на тунель.Низька стеля теж робить кімнату похмурішим і темніше, але колірне рішення може все змінити.

 

Декоративні хитрощі, правильний підбір колірної схеми, розташування меблів та аксесуарів - все це допомагає перетворити непропорційно витягнуту кімнату у відкрите і просторе приміщення.

 

Визначте, звідки найбільше надходить природного світла.Використовуйте його, покривши вікно або вікна найлегшими віконними драпіровками.Якщо вночі вам потрібна приватність, повісьте бічні штори, щоб закривати ними вікно при необхідності.Тканини для штор вибирайте світлі та легкі, ніякої парчі, жаккарда або дамаска.

 

Интерьер длинной комната в белом цвете Так само можна використовувати різні види жалюзі, які дозволять по максимуму скористатися світлом, проникаючого через вікно.На стелі встановіть точкові світильники, щоб довга вузька кімната завжди була наповнена світлом.

 

Білий - не єдиний колір в інтер'єрі, що створює відчуття відкритості простору.Стіни не повинні бути однотонні, контраст теж може створювати необхідну ілюзію простору і розширити інтер'єр вузької кімнати. Светлая вытянутая комната с подиумом Бічну стіну, біля якої стоїть сама масивна меблі, пофарбуйте в блідий колір, а протилежну зробіть на тон темніше.У блідий відтінок пофарбуйте і стеля, якщо він не дуже високий. Якщо ж стеля надзвичайно високий, покрийте його фарбою темного тону.

 

Не бійтеся використовувати в інтер'єрі вузької кімнати світлі відтінки рожевого, бузкового, помаранчевого або кавового.У порожніх приміщеннях вони виглядають темніше, але як тільки буде правильно розставлені меблі і розвішений настінний декор, інтенсивність кольору приглушені.

 

Щоб надати довгою вузькою кімнаті ілюзію ширини, потрібно змусити очей рухатися по всій кімнаті, не затримуючись.Якщо є стельовий карниз, пофарбуйте його в той же колір, що і стіни.Рами дверей і вікон зробіть одного відтінку з суміжними стінами, щоб вони виглядали як єдине ціле.Не потрібно фарбувати плінтуса або карнизи в темний колір на тлі блідих стін, це притягує увагу до параметрів кімнати.

Возможно вам понравится

У центрі Критській Рів'єри відкрився Цукерки Boutique Resort Grecotel - Інтернет-журнал про Готелі ProHotel
У зв'язку з stremitelnym razvitiem туризму, гостинності з Каздим Висока obdumyvaet ¸ ряд ділових людей, ніколи не zanimavšihsâ Житло рани.І, безумовно, кожен, хто ..