Фото Дизайн інтер'єру вітальні

В интерьере загородной гостиной активно используется дерево и камень - природные материалы Те, що людина прагне жити на лоні природи, де панують тиша, спокій і умиротворення, відбивається навіть у самому будівництві і обробці його будинку, не тільки в місці розташування.Проявляється це в тому, що основними використовуваними матеріалами стають деревина, камінь, бамбук, ротанг, пробка та інші екологічні матеріали.Що стосується стилістики, то найчастіше вибирається імітація російських зрубів, стиль кантрі, прованс або еклектика.

 

Ідеї дизайну сільський вітальня

 

Рядом с гостиной находится столовая Bolsa плюс додатковий будинку є наявність bolšogo простір, з kotorym просто хороший робота дизайнера т.к. тут відкриваються широкі горизонти для творчої фантазії і величезні можливості для реалізації будь-якої ідеї.Для здійснення творчого задуму в хід можна пустити абсолютно все: складну геометрію простору, сміливі колірні рішення, авторські предмети декору, а також меблів - все, що завгодно, що може підкреслити вашу індивідуальність і ексклюзивність.Розташовується вітальня в більшості випадків в центрі будинку. Поруч з нею зазвичай знаходиться або їдальня,

 

Дизайн просторной гостиной, совмещенной с кухней-столовой або кухня-їдальня.

 

Дуже часто практикується поєднання вітальні з кухнею або з їдальнею.Іноді вітальня поєднується з холом. Площа вітальні, як правило, буває не менше 18 квадратних метрів, т.к. в ній повинна розміститися необхідні меблі, а також залишитися вільний простір для безперешкодного переміщення по ній.Дуже важливо, щоб приміщення вітальні мало хоча б 2 - 3 вікна, тому що природне освітлення відіграє величезну роль в облаштуванні світлої вітальні.

 

Перш за все, говорячи про вітальні в заміському будинку, на думку спадає головний центр домашнього вогнища - це камін, який збирає вечорами всіх членів сім'ї, а також, друзів, даруючи своє тепло і затишок.

 

Однак, за відсутності каміна смисловим центром приміщення може стати домашній кінотеатр.Навколо цього центру непогано розмістити диван і два крісла - класичний затишний м'який куточок.
Щодо кольорової гами - можна особливо виділити інтер'єри віталень в світло-коричневих, золотистих, сіро-блакитних тонах із застосуванням яскравих декоруючих елементів: килими, подушки, настінні панно, картини та інше.

Возможно вам понравится

У центрі Критській Рів'єри відкрився Цукерки Boutique Resort Grecotel - Інтернет-журнал про Готелі ProHotel
У зв'язку з stremitelnym razvitiem туризму, гостинності з Каздим Висока obdumyvaet ¸ ряд ділових людей, ніколи не zanimavšihsâ Житло рани.І, безумовно, кожен, хто ..