Класичний дизайн інтер'єру вітальні

Пример использования цветов в гостиной классического стиля Зачаровує, універсальний, що не втрачає актуальності і не схильний швидкоплинної моді... Дизайн вітальні в класичному стилі служить ознакою відмінного смаку, якщо оформлений він у відповідності з правилами.Для розуміння ключових акцентів наведемо кілька фото.

 

Колір і обробка

 

Інтер'єр вітальні повинен бути виконаний в ніжних відтінках.Допускається присутність наступних спокійних кольорів:

 
   
 • кремовий,
 •  
 • блакитний,
 •  
 • зелений,
 •  
 • білий,
 •  
 • салатовий.
 •  
 

Головною умовою для будь-якого кольору залишається його природність.

 

Обязательное требование классических гостиных - использование древисины Класика припускає використання дорогих оздоблювальних матеріалів.Одна з обов'язкових вимог - це поєднання шляхетної деревини, дорогих тканин і бронзової (або позолоченої) обробки.Доречна в такому приміщенні буде ліпнина і мармур.

 

Освітлення

 

Величезну роль для такої вітальні буде грати розкішна люстра.Вона може бути виконана з кришталю і мати безліч підвісок і лампочок.Як варіант - масивний металевий світильник з елементами квіткового дизайну, імітацією свічок.

 

Люстры в классическом стиле гостиных в основном из хрусталя Стіни

 

Є 2 основних напрямки в обрамленні стін для класичного залу.

 

Перший передбачає обробку тканиною, декоративний розпис або шпалери.Все це повинно виглядати дорого і без зайвої скромності помпезно.При цьому виділятися стіни повинні якістю і фактурою, а не яскравим кольором.

 

Вітальня в класичному стилі може мати і однотонні стіни пастельних тонів.Тоді обробку виконують з використанням ліпнини, декоративних колон та інших об'ємних елементів.

 

Пример отделки стен тканью в классической гостиной Павло

 

prisutstvii ламінат або стандартні дошки буде класичний інтер'єр SKorea neumestnym.Для оформлення підлоги слід використовувати благородні покриття.

 

Відмінним вибором стане мозаїчний паркет з квітковим орнаментом або великими абстрактними композиціями.Краще якщо в якості фінішного покриття буде використаний блискучий лак.

 

Ну і, звичайно, мармур у всіх своїх класичних варіантах: натуральні відтінки каменю, орнаменти та візерунки.Цей благородний камінь найкраще підкреслить стиль вітальні.

 

Стеля

 

Класика в інтер'єрі припускає не просто обробку стелі, а перетворення його з справжній шедевр.Один із способів досягнення мети - ліпнина. Вона може бути однотонною або з позолоченою (бронзової) обробкою.

Возможно вам понравится

У центрі Критській Рів'єри відкрився Цукерки Boutique Resort Grecotel - Інтернет-журнал про Готелі ProHotel
У зв'язку з stremitelnym razvitiem туризму, гостинності з Каздим Висока obdumyvaet ¸ ряд ділових людей, ніколи не zanimavšihsâ Житло рани.І, безумовно, кожен, хто ..