Кухня Вітальня Дизайн Інтер'єр Фото

Ваш островок на кухне Поділити приміщення можна використовуючи в оформленні інтер'єру кухонний «острів».Це зробить кімнату сучасної і красивою. Кухонний «острів» багатофункціональний, його використовують з обох сторін.Це дуже хороший варіант, але в маленькій кімнаті його краще не використовувати, оскільки він займає багато місця.Фотографії кухні-студії, поділеної кухонним «островом»:

  Разделить пространство можно барной стойкой  

Одним з найбільш популярних варіантів в розподілі кухні, суміщеної з вітальнею, є барна стійка.За допомогою цього елемента приміщення виглядає модно і красиво. Барну стійку можна вмонтувати в стіну, яка раніше розділяла кімнати або підібрати під меблі.Це справа смаку і бажань. Барна стійка - це не тільки креативно, але і додаткова робоча зона, тут можна попрацювати, а також невеликий стіл для перекусів, які так любить сучасний обиватель. Фотографія страви живуть, podelennoj barnoj прийом:

 

Стіни, стеля та підлога в кухонній студії

 

Зонирование полов Перепланування увазі капітальний ремонт приміщення.Зміни в інтер'єрі суміщеної кухні-вітальні - це нові стіни, стеля та підлога.Після об'єднання дана кімната автоматично стає центром квартири.Тут ви будете відпочивати в колі сім'ї, проводити святкові обіди та, звичайно ж, приймати гостей.Тому дизайн такої кімнати має бути сучасний і красивий.

 

Дуже важлива в такому приміщенні правильна добірка квітів. Треба так підібрати відтінки, щоб кухня і вітальня поєднувалися між собою.У зоні кухні можна поклеїти шпалери, що миються, а у вітальні дорогі і красиві, головне - це поєднання кольорів і малюнка, тоді кімната буде виглядати гармонійно.Крім цього стіни можна зашпаклювати і пофарбувати, на кухні - це можуть бути холодні відтінки, а у вітальні тепліші.Стіну, де буде встановлена ​​кухонні меблі, найкраще викласти кахлем або іншим облицювальним матеріалом.У маленькій кухні-вітальні дизайнери радять використання світлих кольорів в оформленні стін.

Возможно вам понравится

У центрі Критській Рів'єри відкрився Цукерки Boutique Resort Grecotel - Інтернет-журнал про Готелі ProHotel
У зв'язку з stremitelnym razvitiem туризму, гостинності з Каздим Висока obdumyvaet ¸ ряд ділових людей, ніколи не zanimavšihsâ Житло рани.І, безумовно, кожен, хто ..