Ремонт в стилі лофт

Для тих, хто замислюється про ремонт з метою зробити своє житло максимально просторим, світлим і, неодмінно, стильним і ефектним, кращим вибором стане ремонт в стилі лофт.

Для различных домашних работ, можно вызвать вот таких профессиональных мастеров, которые за короткое время сделают свою работу.

Головною особливістю цього популярного зараз стилю дизайну інтер'єру є практично повна відсутність перегородок, відносно високі стелі і великі вікна. Як правило, стиль лофт передбачає повне переобладнання старих приміщень, промислових будівель, покинутих горищ, підсобних приміщень в житлові приміщення. Тим часом, ремонт в стилі лофт цілком можна застосувати і для сучасних квартир студій, це популярний і актуальний варіант сучасного оформлення інтер'єрів. При виконанні ремонту необхідно враховувати, що стиль лофт передбачає поєднання в обробці самих різних матеріалів - від дерева до металу, оснащення сучасною побутовою технікою, при цьому важливо використовувати елементи, що надають дух старовини: старовинні предмети, антикваріат, застосування прийомів старіння в обробці, голі цегляні стіни.


Незважаючи на таку особливість лофт, як мінімалізм в обробці, ремонт зажадає певних витрат. Для того щоб створити по-справжньому унікальний інтер'єр в стилі лофт, доведеться витратитися. Але не у всіх може вистачити фінансів на здійснення ремонту "своєї мрії". Багато хто віддає перевагу вирішувати цю проблему, взявши кредит, щоб придбати всі необхідні оздоблювальні матеріали, меблі та предмети декору, а також оплатити роботи, які не завжди можна виконати своїми руками.

Стиль лофт - це простір вільний, без перегородок, допускається лише зонування, виняток становить тільки санвузол. Тут має бути все на виду, щоб простір можна було охопити поглядом, починаючи від входу, закінчуючи самим далеким кутом квартири. Мінімалізм в обробці передбачає світлі стелі для створення відчуття простору, обробка стін - цегляна кладка, бетон або груба штукатурка. Підлоги - переважно дерев'яні, зістарені. Вікна повинні бути по можливості досить великі, краще, якщо освітлення буде максимально природним. Вітається велика кількість состаренной або необробленої деревини, каменю, бетону, металу, це дозволить надати приміщення промисловий вид або вигляд не закінченою обробки. Зрозуміло, ніяких штор і драпіровок, допускається використання жалюзі. В інтер'єрі доречно буде поєднання старовинних речей з сучасною технікою.