Сучасний дизайн інтер'єру вітальні

Застосування ніш в інтер'єрі використовується з далеких часів, це сильний і привабливий елемент в дизайні.Сучасні стилі дають необмежені можливості в їх розміщенні і використанні в процесі створення дизайну інтер'єру. Однак ніші досить рідко обрамляють.Оскільки більшість людей орієнтуються на сучасні технології, розглянемо, які можливості є у ніші в сучасному інтер'єрі і як її можна оформити.

 

Найголовніша і напевно єдина утилітарна здатність ніші - використання її як полички.Найчастіше така ніша поміщається в узголів'ї ліжка, виглядає там красиво і зручна у використанні.Варто відзначити, що навіть якщо ніша освітлена, без додаткових джерел освітлення у вигляді прікроватних світильників Вам не обійтися, дуже вже мало світла дає ніша, читати при ньому не представляється можливим.

 

Можна зробити нішу в стіні більше настільки, щоб використовувати її замість меблів під телевізор.Але підійде таке рішення тільки для кімнат з великим метражем, тому що тільки в таких умовах «вкрадені» стіною 30-40 см не створить проблеми.До того ж хорошим таке рішення буде для тих, хто не збирається більше утримувати в цій кімнаті речей, які потрібно зберігати в закритих шафах, тумбочках.До цієї стіні нічого не приробили в принципі включаючи полицю.

 

Візьміть до відома - одна ніша в якості полиці - добре.Багато ніш замість полиць в якості стелажа - погано. Виглядає така дірчаста стіна дивно, світильник до неї не прилаштувалися і займає вона багато місця.Та й функціональність у неї все одно значно нижче, ніж у звичайного стелажа.Тому зробимо висновок, що ніша - елемент декору, але ніяк не заміна меблів.

 

Варто тільки розмістити ніші асиметрично і зробити їх різної форми, в інтер'єрі з'явиться динаміка і свою чарівність.Можна такі ніші висвітлити і поставити туди колекцію сувенірів. Симетричне розташування однакових за розміром квадратних ніш додасть приміщенню велику геометрію.Цікавий варіант розділити одну велику нішу на кілька маленьких, розташованих асиметрично.Ще одна можливість виставити свою колекцію сувенірів.

Возможно вам понравится

У центрі Критській Рів'єри відкрився Цукерки Boutique Resort Grecotel - Інтернет-журнал про Готелі ProHotel
У зв'язку з stremitelnym razvitiem туризму, гостинності з Каздим Висока obdumyvaet ¸ ряд ділових людей, ніколи не zanimavšihsâ Житло рани.І, безумовно, кожен, хто ..