Як оформити ТВ-зону у вітальні

Якщо кілька десятиліть тому варіант оформлення ТВ-зони був тільки один - це класична великовагова «стінка» - то сьогодні дизайнери використовують безліч прийомів і матеріалів, які допомагають зробити цю зону і впізнаваною, і стильною, і функціональною.

Ищите строительную компанию, которая гарантирует надежность и качество? Компания Інтеграл Буд, это то что вам нужно, на сайте http://intergal-bud.com.ua/ Вы сможете получить информацию.

Меблеві модулі. Найбільш поширена альтернатива застарілим «стінок» - різновисотні меблеві модулі . Це шафи, стелажі і полиці (підлогові і підвісні), або заздалегідь скомпоновані виробником, або такі, які можна комбінувати на власний смак.

Модульні вітальні допоможуть передбачити місце не тільки для телевізора, але і для додаткової техніки, для домашньої фільмотеки, документів, книг, предметів декору. Модульна вітальня може бути вирішена як в одному кольорі, так і в контрастних або доповнюють один одного тонах. Так, популярний сьогодні варіант поєднання вибіленого дуба і глибокого темного венге.

Ніші. Нерідко для оформлення ТВ-зони в вітальні використовуються ніші, які планують ще на етапі розробки дизайн-проекту. Такі ніші здатні замінити і стелажі, і полки. Вони часто використовуються в невеликих вітальнях для того, щоб розвантажити простір і при цьому зробити його більш функціональним. У нішах може бути передбачена підсвічування, що виконує декоративну функцію.

Електричний камін. Сучасний компаньйон телевізора в ТВ-зонах великих віталень - електричний камін. Електричні каміни елегантні, актуальні, компактні, чудово імітують живий вогонь і часто оснащені функцією обігрівача. Ці прилади здатні створити в міській вітальні атмосферу заміського будинку і поліпшити мікроклімат.

ТВ-зона в простінку. При оформленні ТВ-зони в невеликій вітальні з двома вікнами може використовуватися простінок між ними. Найчастіше в цьому випадку оформлення обмежується легкої і лаконічною ТВ-панеллю.

Оформлення стіни за телевізором. Грамотне оформлення стіни за телевізором - одна з важливих завдань дизайнера інтер'єру. Варіантів тут маса:

Для прихильників мінімалістичний рішень стіна може бути пофарбована або обклеєна шпалерами того ж кольору, що і інші стіни вітальні.

Для цінителів фактур хороші варіанти - це імітація цегляної кладки, декоративний камінь, оформлення стіни за телевізором дерев'яними панелями або панелями, що імітують текстуру дерева, використання декоративної штукатурки.

Стіна за телевізором може виступати в якості колірного акценту інтер'єру, якщо вона пофарбована в контрастний колір або обклеєна шпалерами з цікавим принтом.

Більш екзотичні варіанти оформлення стіни за телевізором - це бамбукове полотно або оббивка стін різними тканинами, як правило, з активним малюнком.

Варіанти установки телевізора. Сам телевізор в ТВ-зоні може бути як встановлено на горизонтальній поверхні, так і закріплений на стіні. Другий варіант кращий для компактних віталень, так як в цьому випадку Вам не потрібна окрема полиця під телевізор, що допомагає заощадити такі важливі сантиметри вільного простору.