Дизайн кухні по-американськи

Шикарна, практично ідеальна, велика і класична кухня в американському стилі для багатьох є предметом мрій. Здається, що на такій кухні зіпсувати будь-яку страву просто неможливо - навколо витає атмосфера натхнення і ідеальний лаконічний дизайн визначає загальний настрій.

Самый оригинальный, но очень удобный интерьер в американском стиле, он подарит вашей семье тепло и комфорт.

Стандартна площа справжньою американської кухні - 18-24 кв. метра без урахування комори і їдальнею. Останні два пункти є обов'язковими в програмі, так як є синонімом способу життя по-американськи. Комора має площу близько 3-7 кв. метрів, дозволяє їздити в гіпермаркет тільки по вихідним, залишаючи будні вільними від даних клопоту. Їдальня при цьому є парадній частиною будинку і розташована поруч з кухнею.

Легка класика в дизайні гарнітура

Найчастіше в дизайні американської кухні використовуються традиційні білі або світлі фасади з глухими і скляними дверцятами, контрастний або ідентичний за кольором кухонний острів, сучасна композитна стільниця «під камінь» і планування у вигляді букви «Г» або «П» з островом всередині неї. Можливі й більш складні конфігурації, які вже нагадують кухню в особняку.

Легкі декоративні елементи в дизайні верхньої частини високих шаф, дверей, ручок, текстилі на стільцях і інших дрібницях задають тон кухні. Так, середземноморський, французький і англійські варіанти кухонь будуть дуже схожі.

Кухонний острів і барна стійка

Часто кухонний острів стає не тільки робочою поверхнею для кулінарії, але і має барну стійку із зовнішнього боку. Тут стоять 2-4 барних стільця, по дизайну підходять як до кухні, так і до їдальні. В кухонний острів може бути вбудована плита або раковина.

Серед барних стільців популярні найрізноманітніші варіанти - дерев'яні в стилі американського кантрі, шикарні шкіряні з ковбойському тематикою, елегантні французькі з обробкою Капітонов та інші. Вони можуть мати спинки або обходитися без них.

Кольорова гама

На американській кухні бал править колірна гамма. Вона задає воістину аристократичний тон своїми ніжними переходами по півтони з доповненням якісної і ефектною деревиною та каменем.

Найпопулярніші кольорові гами засновані на білому (оздоблення, меблі, мармур), бежевому (стіни, декор) і темно-коричневому (підлога, меблі).