Дизайн кухні вітальні 15 кв м

Ремонт в кухні майже завжди робиться на довгостроковий період. Тому вибираючи меблі та побутові прилади, звертайте увагу на моделі, які не втратять актуальність через кілька років.

Вы всегда можете купить посуду для своей кухни на сайте https://posudmeister.ua/kuxonnaja-utvar компании "Posud:meister", здесь найдете все, что необходимо, а цены вас приятно удивят.

Враховуйте, що обстановка повинна бути універсальною, щоб в майбутньому, при зміні техніки або аксесуарів не довелося повністю міняти інтер'єр. У цій статті ми розглянемо новинки дизайну кухні 15 кв м, які будуть популярні в 2017 році.

Оформлення інтер'єру кухні передбачає безліч рішень однак всі вони зводяться до простоти і лаконічності. Який би стиль втілення не був обраний, намагайтеся залишити більше вільного простору і світла. Планування повинна бути раціональною: необхідні побутові прилади повинні бути під рукою. Якщо ви власник маленької кухні - задумайтеся про об'єднання простору: вітальня 15 кв м і кухня такого ж розміру створять вільну обстановку, без нагромадження меблів. До того ж кілька вікон в загальній кімнаті зроблять її помітно світліше.

Шикарна кухня з натуральним каменем

Якщо ви хочете, щоб кухня виглядала шикарною, але разом з тим зберігала атмосферу затишку, скористайтеся такими матеріалами, як натуральний камінь і стрази в оформленні робочої зони.

Виграшними варіантами стануть:

Бела або золота меблі: на тлі каменю кухня буде виглядати благородно і багато;

Класичні варіанти трафаретів на кухонному гарнітурі - оформлення завитками фасади якнайкраще відіб'ють суть обраного стилю;

М'яких, округлі форм в аксесуарах, квіти ніжних відтінків.

Чи не завішувати вікна - світло сонця, що відбивається в поверхні каменя і фурнітури, обрамлена стразами, наповнить кімнату м'яким, мерехтливим світлом.

Плитка з рельєфом

Інтер'єр кухні 15 кв м вразить пишністю, якщо в ньому буде використана рельєфна плитка, фото якої без праці можна знайти в інтернеті. Використовуйте будь-які варіанти: картини із сюжетною лінією, розрізнені візерунки або однотонне покриття. Плитка може мати квадратну або прямокутну форму - все залежить від настрою, який ви хочете створити в робочій зоні.

Даний вид обробки практичний: бруд змивається за допомогою води з додаванням миючих засобів. Фарба і інші важко виводяться плями оттираются за допомогою ацетону не пошкоджуючи при цьому покриття.