Дизайн кухні в японському стилі и мебель Composit

Кожен з нас намагається зробити так, щоб на кожному квадратному метрі будинку було комфортно. Де ми найчастіше збираємося з усім своїм сімейством? Де зустрічаємо гостей і пригощаємо їх різними ласощами? Правильно, на кухні. І вона повинна бути оформлена в такому стилі, щоб кожен, хто перетнув поріг вашої кухні, був у хорошому сенсі слова заворожений! Дизайн кухні в японському стилі - ось, що вам дійсно буде цікаво, якщо ви маєте намір зробити ремонт. Які особливості такого приміщення? Зараз ми вам розповімо.

Ваш дома сделает уютным и комфортным мебель Composit широкий выбор и прекрасный дизайн не оставит вас равнодушными.
Цінуйте компактність
Кухня - це не той куточок у вашій квартирі або заміському будинку, де повинні знаходитися громіздкі речі. Не потрібно купувати величезного розміру темні меблі, якісь абсолютно зайві декоративні «штучки».

Японці обожнюють компактність, і не гріх буде нам перейняти від представників Країни сонця, що сходить вміння навіть маленьку кухню перетворити на справжній райський куточок для домочадців. Кухня в японському стилі не приймає темні кольори. У приміщенні повинна відчуватися легкість. Ніякої напруженості!


Вибирайте природні кольори. Подобаються бежеві відтінки? Будь ласка! Хочеться, щоб на кухні переважав пісочний або білий колір? Немає жодних проблем! І тут важливо не помилитися у виборі виробника. І зараз ми вам підкажемо, куди варто звертатися.

Поради для тих, хто бажає оформити кухню в японському стилі
Кухня в японському стилі повинна бути світлою. Максимум природного світла - ось до чого ви повинні прагнути. Штучне освітлення є світильники з прямокутними або ж сферичними абажурами, з яких ллється м'яке, приглушене, розсіяне світло.
Якщо ваша кухня не дуже великих розмірів, використовуйте дзеркала для її оформлення. Так вона стане візуально просторіше і світліше.
Чи не обставляти кухню меблями з пластику або пластмаси. Тільки натуральне нефарбоване дерево.
Якщо ви хочете підкреслити японський стиль кухні, прикрасьте меблі або стіну ієрогліфом з коротким і мудрим висловом. Не зайвою буде і ікебана. Її, як правило, розміщують в стінній ніші.