Дизайн кухні з островом і "Відрадний"

Сучасний дизайн кухні вже давно не обмежується лише вибором кольору і фасадів. Тут дуже важлива сама конфігурація гарнітура, модулі, інтегрована побутова техніка, деталі, технологічна начинка. Кухні стають розумніші за своїх господарів, а кухні з островом - справжнім подарунком на славу кулінарії!

Замовити ремонт в новобудові можете на сайті http://vidradnyi.com.ua/ru/repair/ професіонали роблять все швидко і якісно.

Острів дає можливість дуже зручно організувати робочі зони на кухні, він дозволяє зонувати кухню від їдальні або вітальні, а з барною стійкою може і зовсім замінити столову.

Конфігурація

Бувають найрізноманітніші типи конфігурацій кухонних гарнітурів з островом. Деякі мають барну стійку, інші використовують для зони бару саму стільницю, треті мають вбудовану раковину, четверті - плиту з витяжкою над нею.

У конфігурації дуже важливо і розташування самої барної стійки. Вона може мати вигляд на кухонний гарнітур, на вікно, на їдальню або навіть вітальню, в залежності від вашої планування. Це сильно впливає на загальний вигляд кухні і її атмосферу.

Зонування островом

Зонування островом буває дуже корисно як в приватному будинку, так і в квартирі. Переконайтеся, що острів гармонійно пов'язаний з іншими елементами дизайну на кухні і у вітальні, і ви здійсніть ідеальний дизайнерський прийом.

Невидимі стільці

Для невеликих просторів ми радимо вам використовувати або найменші барні стільці, або невидимі - з акрилу, залізної сітки, пластмасові з тонкими лініями. Тоді кухонний острів не буде виглядати помітніше, ніж необхідно.

Міні-острів

Маленький кухонний острів з шириною стільниці до 80 см виглядає дуже красиво в невеликих квартирах. Тут все одно може вміститися раковина / плита і барна стійка! Міні-острів варто підкреслити контрастним до гарнітуру і світильників кольором стільниці.

Настрій лофт

У стилі лофт без кухні з островом практично не обійтися! Використовуйте теплі насичені тони і такі елементи, як сталь, залізно, цегла, білий глянець і ви отримаєте те, про що мріяли!

Класика жанру

У класичній кухні з островом ми радимо вибирати для гарнітура нейтральні, благородні відтінки (беж, попелястий, білий, блідо-оливковий, блідо-коричневий, бузковий, лляної) і пару насичених для декору (фіолетовий, червоний, темно-синій, фуксія).

Має значення і розташування вбудованої побутової техніки. Дуже зручно мати вбудовані холодильник, духовку, мікрохвильову піч і кавоварку в високих модулях гарнітура, плиту і витяжку - в основному стандартному модулі і раковину - на острові або в основному гарнітурі, на вибір.

Вибір стільниці

Багато стільниці підходять для дизайну кухні з островом, але найкраще виглядають з оздобленням «під камінь» або білі / чорні глянцеві. Ці два тренди взаємопов'язані і відмінно показали себе в канадських, австралійських і американських інтер'єрах.