Дизайн інтер'єру кухні Фото

Фотографии дизайна кухни в классическом стиле Вважається, що класичний стиль в інтер'єрі віддають перевагу люди консервативного складу, розважливі, заможні і відбулися.Безумовно, виходячи з побажань замовника, талановитий дизайнер зможе майстерно вписати елементи класицизму в будь-який інтер'єр, але подібний підхід не завжди доречний з точки зору здорового глузду.Класицизм - стиль, що сформувався в королівських палацах і замках знаті; у середньостатистичній російській квартирі йому може бути надто тісно.Це означає, що кухня в класичному стилі обов'язково повинна бути просторою.

 

Найяскравіша риса стилю - строгі пропорції, прямолінійні обриси і симетрична композиція.Майже ідеальна симетрія інтер'єру кухні додатково підкреслена двома отворами.Стримана лаконічна меблі з масиву дерева підтверджує: класичний стиль в чистому вигляді і помпезність - поняття несумісні.

 

Кухня в классическом стиле со светлым фасадом Типове рішення класичних інтер'єрів - кухонний гарнітур зі світлим фасадом.Вбудована плита стилізована під піч, для дотримання центральної симетрії композиції кран "під старовину" урівноважений трехсвечним канделябром.

 

Чудове рішення для класичного інтер'єру кухні: ультрасучасна плита стилізована під камін.Підлогове покриття - мармур або дуже якісна імітація мармуру.Різьблення, ліпнина і штори з драпіровкою створюють відчуття істинно палацової розкоші.

 

Пример оформления плиты под камин в классической кухне У класичних інтер'єрах переважають світлі тони і нейтральні відтінки.Коричневий кухонний гарнітур з темного дерева ефектно виділяється на світлому тлі, особливо виграшно виглядає різьба на фасадах.

 

Воістину розкішний фон для світлих меблів створений за допомогою шпалер насиченого рожевого кольору з непомітним рослинним орнаментом.Візерунок бордюру перегукується з візерунком різьблення на меблевих фасадах. Ще одне популярне рішення для підлоги в класичних інтер'єрах - дерев'яний паркет.

 

Центр композиції - бар, підкреслять геометричним орнаментом на підлозі і двома симетрично розташованими люстрами.

 

Розкішна кухня з баром в класичному стилі. Флористичний орнамент на стіні їдальні продовжений в робочу зону і забезпечує стильову цілісність обох зон. В классическом стиле кухонь используется резьба на фасадах цветочной фактуры Елементи позолоти на предметах меблів створюють відчуття палацової обстановки.

Світлий інтер'єр кухні-їдальні в класичному стилі. Класика не сприймає різких контрастів.Мозаїчний фартух, обідній стіл і стільці складають вишукану жовто-коричневу гаму з м'яким переходом від світлих тонів до темних, додаючи композиції особливу виразність і глибину.

На кухні повинно бути світло. Типове стильове рішення - ріжкова люстра з численними підвісками.Меблеві фасади прикрашені різьбленням, стилізованої під античну колонаду.

 

Справжня або стилізована колонада в класичному рішенні дизайну інтер'єру кухні - пряме продовження античних традицій.Несподіване відступ від класики - бордовий колір меблів.

Возможно вам понравится

10 найбільш незвичайних ресторанів світу - Kruglosutočnyj новинний канал 24KZ
Обід в тиші - Там ežemesâčnoe діяльності, і те, що Okazalos nastolko популярний, технічний директор компанії відвідувачів prihoditsâ замовити столик протягом декількох днів, щоб отримати привілеї вечерю, не говорять і не чують букв в маленькій кімнаті, vmeŝaûŝej всього 25.2. Вечеря в ..