Дизайн Інтер'єру Кухні Студії

Фірмовий прийом дизайнера Ольги Кондратова та її студії-використання в інтер'єрах високих білих або тонованих дверей.Такі двері здатні повністю перетворити інтер'єр.  
Ось тут можна почитати Ольжину статтю про користь високих дверей.
Можливо, і ви, прочитавши, вирішите відмовитися від стереотипів і замовити високі двостулкові або розсувні двері, а не звичні низькі серійного виробництва.
До того, ж народна мудрість говорить:  
З дверима від Дизайн-студії Ольги Кондратова нічого нестерпного в ваше життя не буде точно, бо Ольга любить ставити двері високі і широкі.
До речі, я ось зараз по хвилях моєї пам'яті намагаюся оживити картинки з дитинства.Так от, в старих пітерських квартирах в багатих будинках, тобто, неокласицизм або модерн, як у моїх бабусь, двері були дійсно високі.
Високі двері виготовляються на замовлення в столярній майстерні студії Ольги Кондратова.
Ці двері, виготовлені за індивідуальними кресленнями дизайнерів, коштують істотно дорожче звичайних.Однак ефект від їх установки - карколомний ефектний. Високі двері "тримають" інтер'єр, і витратившись на них можна навіть заощадити на меблях.
При такому дизайнерському підході можна виготовити єдиний комплект - двері, плінтус, меблевий гарнітур, як це показано у проекті "Уроки історії"  
Тут всі елементи декору складають єдиний ансамбль, а значить, не доведеться бігати по магазину, підбираючи відповідну дверям кухню або передпокій.
Для вбудовування високих дверей проріз вирізається під саму стелю (залишається лише маленький простінок для декоративного молдинга).
Цілі використання високих дверей в інтер'єрі  
• Високі двері візуально збільшують висоту приміщення, стеля зорово підводиться.
• Замість орних дверей в проектах Студії зустрічаються розсувні дверні конструкції.Це робиться для того, щоб заощадити простір, який забирають одностулкові розсувні двері.

Возможно вам понравится

Планування і дизайн інтер єру
Планування і дизайн інтер'єру
Кухні - дизайн інтер єру, шаф
Кухні - дизайн інтер'єру, шаф

Офісні неділях: Штаб-будиночок "мегафон" - РБК Нерухомість
IND Офіс - архітектурна студія, яка спеціалізується на створенні індивідуальних, концептуальних проектів у сфері архітектури та дизайну офісних просторів і бізнес центрів.Студія бере активну участь у міжнародних та ..