Дизайн інтер'єру кухні в Картинках Фото

Экономия пространства Дізнайтеся про різні типи планування і скачайте шаблони для вашого ремонту

 

Традиційна концепція робочого трикутника, в кутах якого знаходяться мийка, плита і холодильник, еволюціонувала в більш практичну концепцію «робочої зони».

 

Відбувся перехід від традиційної кухні, в якій приготуванням їжі займався одна людина, до багатофункціональної кімнаті, в якій готуванням можуть займатися кілька людей.Завдяки цій еволюції перед нами тепер не один робочий трикутник, а безліч трикутників («зон»).Тому важливо збільшувати вільний простір, щоб кухня була максимально зручною.

 

Островной элемент Але й колишні, перевірені часом планування все ще можуть бути застосовані до сьогоднішнього способу життя - зрозуміло, з урахуванням модифікацій.

 

Зміст:

 

Однорядная кухня

 

Цей вид планування, спочатку названий «кухнею-вагоном», зазвичай застосовується в квартирах-студіях або квартирах-лофт, адже саме цей тип планування дозволяє максимально заощадити простір.Кухонна меблі та техніка розміщуються уздовж однієї стіни. Сучасні варіанти також містять у собі елементи острівного планування, надаючи простору бортовий стиль за рахунок формування проходу.

 

Глянцевый образ Економія простору

 

Цей тип кухонної планування часто зустрічається в квартирах-студіях або лофт, як на цій фотографії.Меблі та побутова техніка розташовані вздовж однієї стіни, що чудово економить простір.Високий стіл може служити додатковою робочою поверхнею.

 

Острівний елемент

 

Сучасні варіації однорядною планування з острівним елементом, що надає простору бортовий стиль за рахунок формування проходу, як на цій фотографії кухні з телепроекту HGTV «Будинок мрії-2009».

 

Глянцевий образ

 

При проектуванні однорядною кухні подумайте про розміщення трьох головних елементів вашого робочого трикутника: холодильника, мийки і плити / духовки.У даному варіанті дизайнер об'єднав ці елементи стільницею, пішовши назустріч потребам домовласника.

 

Стиль «Мистецтва і ремесла»

 

Ця однорядна кухня витримана в ремісничому стилі з його простими деталями дверцят, стриманою фурнітурою і відкритими полицями.

 

Стіна розкоші

 

В даному прикладі холодильник є частиною окремої стіни, але основний акцент припадає на головну стіну, уздовж якої розміщені сучасні побутові прилади, темні шафки з вмонтованою блакитною підсвіткою і стильний кухонний фартух.

 

Однорядний стиль

 

Поглиблення в стіні створюють відчуття додаткового простору, а особливий акцент цієї кухні надає кухонний фартух зі вставками із сталевих плиток.

 

Подвійна мета

 

Ця невелика кухня служить двом цілям: з одного боку розташована кухонні меблі та побутова техніка, а з іншого боку знаходиться обідня зона.

Возможно вам понравится

Дизайн вітальні в хрущовці
Дизайн вітальні в хрущовці
Інтер єр кухні в хрущовці
Інтер'єр кухні в хрущовці

Імперія «Лайка» - Економічне Обозрение
Всі новини, фотографії, проекти та презентації можна з легкістю опублікувати в соціальній мережі, отримавши натомість потужну відповідну реакцію...