Дизайн інтер'єру маленької кухні

бажану техніку
Зонування Відкритого Типу Інтер'єру  
# Інтер'єр # зонування # квартира # дизайн  
При відкритому типі інтер'єру пріоритетом є суспільні інтереси над особистими, свого роду, демонстрація життя напоказ.При такому типі простір поділяється не на кімнати, а на окремі зони, з різними функціональними призначеннями.
Такі зони можна розділити між собою, наприклад:  
- Перегородками, ширмами, стелажами, скляними панелями;  
- Освітленням - світло в їдальні зробити більш яскравим, а в кухні підсвітити тільки робочі поверхні;  
- Аркою або за допомогою перепаду висоти стелі відокремити кухню від їдальні;  
- Різною фактурою і кольором підлогового покриття, лінією з'єднання паркету та ковроліну, подіумом, перепадом висоти підлоги.В останньому випадку потрібно гарненько подумати, чи потрібні вам в будинку зайві сходинки, що може призвести до неприємних падінь і травм, особливо якщо в квартирі проживають люди похилого віку або маленькі діти.
Дуже зручні розсувні перегородки, які служать перешкодою не тільки звуку, але і запахом, що йде від плити на кухні.Дуже популярні вертикальні розсувні жалюзі, а також перегородки з тканими або плетеними вставками, які ще й є декоративним елементом в інтер'єрі.
Вузький довгий коридор kazatsâ ширше і koroce якщо Близький зробити ковчег Шаховий Король Її кольори, kontrastnyj Головний колір.
Вигідно підкреслити центр тієї або іншої зони приміщення можна за допомогою багаторівневих підвісних стель, в які вмонтовані точкові галогенні світильники.
Візуально збільшити об'єм приміщення допоможуть пріпотолочние світильники, приховані за спеціальним виступом, розміщеним уздовж стін.

Возможно вам понравится

Дизайн вітальні в хрущовці
Дизайн вітальні в хрущовці
Інтер єр кухні в хрущовці
Інтер'єр кухні в хрущовці

10 найбільш незвичайних ресторанів світу - Kruglosutočnyj новинний канал 24KZ
Обід в тиші - Там ežemesâčnoe діяльності, і те, що Okazalos nastolko популярний, технічний директор компанії відвідувачів prihoditsâ замовити столик протягом декількох днів, щоб отримати привілеї вечерю, не говорять і не чують букв в маленькій кімнаті, vmeŝaûŝej всього 25.2. Вечеря в ..