Фото дизайну інтер'єру кухні

оформление интерьера кухни, цвета для кухни, кухни разных цветов, желтые, красные, коричневые, оранжевые, серые, дизайн интерьера кухни Збираючись робити ремонт кухні або збираючись купити нову кухонні меблі, кожен стикається з проблемою оформлення інтер'єру кухні і вибором кольорів для такого важливого приміщення нашого будинку.

 

За рекомендаціями дизайнерів ми склали базові правила поєднання кольорів в інтер'єрі кухні.Визначаючись з вибором кольору для оформлення інтер'єру кухні, слід пам'ятати два основні моменти:

 

1.Всі темні кольори здатні скрадати і зменшувати простір, а світлі розширюють його.Тому, для маленької кухні бажано використовувати пастельні тони в поєднанні з яскравими акцентами. кухни фото Занадто простору кухню можна зробити затишніше, якщо поєднувати в її інтер'єрі яскраві відтінки і непомітний темний колір, а кухонний гарнітур зробити двоколірним.

 

2. Інтер'єр кухні можна зробити багатобарвним або одноколірним.У багатобарвної кухні домінуючим має бути один колір.

 

Одноколірна (однотонна кухня)

 

Якщо ви збираєтеся оформити кухонний гарнітур в однотонному варіанті, необхідно не просто вибрати один колір для самого гарнітура, але використовувати в оформленні інтер'єру його відтінки.

 

Основа якісного дизайну кухні полягає в максимальній гармонії предметів меблів і декору з обробкою стін, підлоги і стелі. кухни фото Дуже важливо, щоб складові частини інтер'єру підходили один одному як по стилістичної спрямованості, так і за кольоровою гамою.

 

У кожної людини кухня в будинку асоціюється із затишком і теплом домашнього вогнища.Такий ефект можна досягти тільки за умови правильного поєднання кольорів в інтер'єрі кухні.

 

Поради дизайнерів з вибору колірної палітри і її інтенсивності:

 

* Приміщення кухні може бути оформлено в декількох кольорах. кухни фото Однак, не слід застосовувати більше трьох відтінків, так як в цьому випадку загубиться основна думка дизайну приміщення.

 

* Якщо колір стін і колір кухонного гарнітура однаковий, то відтінок меблів повинен бути темнішим, хоча б на одну або дві позиції.

 

* У більшості випадків не рекомендується виконувати підлога і стеля в одному кольорі і фактурі.Це призведе до дисбалансу обсягу кімнати.

 

* Столешніцу і фартух (стінну панель) бажано оформляти в кольорах, протиставлених кухонного гарнітуру та інших меблів.Гра контрастів допомагає розставити потрібні акценти.

Возможно вам понравится

10 кращих дизайн інтер єрів
10 кращих дизайн інтер'єрів
Дизайн інтер єрів
Дизайн інтер'єрів

Ресторан Brauplatz в Іжевську: інтер'єр у вигляді вулиці і справжні німецькі ковбаски - IzhLife.ru
Всього ресторанах декору дизайнери Цільова концепція розробили з Санкт-Петербурга на чолі з Андрієм Gustinoviča - розповідає Олена Валеріївна.- Вийшов інтер'єр «під ключ», де продумана кожна дрібниця, аж до стилізованого одягу офіціантів.Тому і меблі в ..

Їсти хочеться завжди - Вагон +
Судний .. govorât спорту. Ми nastoâŝij невеликий музей з avtografami рукавички Кличка і Tajsana, ПІДПИСАЛИ фотографій Шумахер.Тільки у нас є офіційна букмекерська контора біля входу, де ви можете зробити ставку, подивитися матч і піти додому з виграшем...