Металеві пороги

Це найпопулярніші пороги, різноманітність і конфігурацій їх дуже велике. Популярність їх полягає в матеріалі, з якого вони виробляються. Метал є міцним і зносостійким матеріалів, адже на придверні поріг припадають великі навантаження, навіть проживає в квартирі одна людина наступить на нього тисячі разів протягом усього терміну служби.

Купить алюминиевый профиль можно на этом сайте по лучшей цене.

Алюмінієві пороги

Найбільш поширений метал, який застосовується для порогів, це алюміній. Цей матеріал легкий і міцний. Йому можна надати будь-яку форму. Алюмінієві профілю для підлоги, прослужать вам довгий час, адже вони не схильні до корозії і не темніють навіть через багато років. анодовані пороги

Це ті ж самі алюмінієві пороги, тільки покриті тонким напиленням металевого кольору. Вони можуть імітувати золото, глянсове і матове, срібло і навіть бронзу. Анодируване покриття дуже міцне, але якщо велика прохідність приміщення, де присутня важка взуття і тягнутися земля з вулиці, профілю мають золотий або бронзовий колір через роки будуть купувати сріблястий колір.

Латунний поріг

Другий метал, з якого так само активно виробляють поріжки для підлоги, це латунь. Цей метал має металевий жовтий (золотий) колір, матеріал не менш міцний, ніж алюміній. Золотий блиск нових поріг не відрізнити за кольором від золота, латунь прекрасно поєднується з деревними породами дуба, підкреслюючи величність, багатство і розкіш таких підлог. Золоті пороги чудово гармонують під міжкімнатними дверима, на яких встановлені золоті петлі і ручки. Цей прекрасний метал, не іржавіє, ось чому його так часто використовують для сантехнічних виробів, по яких тече вода.

Поріг для підлоги з латуні

Є, звичайно, у нього і мінуси, перший мінус, це ціна порогів, вона в три рази дорожче алюмінієвих профілів. Другий мінус, мабуть, найсуттєвіший, це те, що пороги як будь-який золото і срібло мають властивість темніти (чорніти). Темніють вони від води, кожен раз як ви миєте підлогу і проводите вологою ганчіркою по латунного профілю, він тьмяніє. Для тих, хто вже давно страждає з такою проблемою, у кого він почорнів до неподобства і ви не знаєте, як це виправити, ми дамо раду. Відновити колір латунного порога дуже легко. Досить взяти злегка вологу поролонову губку, типу тієї, що використовується для ручного миття посуду, підійде і будь-який шматок поролону, на нього нанесіть трохи соди і протріть поріжок. Через кілька хвилин, повернеться золотий блиск. Третій мінус в тому, що вони дряпаються, звичайно, це не впливає на колір латуні і якщо не придивлятися цього не помітно, але все-таки приємніше коли він блищить як відполіровані золоті злитки. Згодом поріжок ставити пошарпаним підборами і черевиками, повернути до первісного вигляду і блиску можна за допомогою пасти гоя і ручного дриля з насадкою для полірування деталей.