Інтер'єр Дизайн Кухні

інтер єр, дизайн кухні
Театрів: яскрава кухонна класика  
Чи любите ви «Театро» так, як люблять його ті, хто не уявляє свого життя без мистецтва? Цей гарнітур дивує і захоплює, експериментує і, в той же час, дбайливо зберігає культурну спадщину попередніх епох.Непостійний і відданий, грайливий і строгий, характер гарнітура залежить від ролі, в якій бачить його режисер.А стати режисером може кожен покупець!  
В інтер'єрі, де головну роль грає колір, життя не може бути нудною і розміреним.Насичений червоний колір - один з декількох колірних варіантів гарнітура - оцінять артистичні та експресивні натури.Але й для творчих людей важливо, щоб на кухні було не тільки красиво, але і комфортно.Саме тому гарнітур оснащений найсучаснішою вбудовуваної побутовою технікою.
У цьому гарнітурі неординарно все - поєднання кольорів і фактур, урочистій класики з технічними новинками.Інноваційні системи зберігання та відкривання - незамінне доповнення розкішному способу.
Точені пілястри, матовані вітражі, ліпнина - всі ці декоративні елементи в даному гарнітурі знаходять статус творів мистецтва.А як інакше, адже в «Театро» все повинно бути прекрасно.  
Детально про модель на сайті:  
# Дизайн # інтер'єр # кухня

Возможно вам понравится

10 кращих дизайн інтер єрів
10 кращих дизайн інтер'єрів
Дизайн інтер єрів
Дизайн інтер'єрів

Ресторан Brauplatz в Іжевську: інтер'єр у вигляді вулиці і справжні німецькі ковбаски - IzhLife.ru
Всього ресторанах декору дизайнери Цільова концепція розробили з Санкт-Петербурга на чолі з Андрієм Gustinoviča - розповідає Олена Валеріївна.- Вийшов інтер'єр «під ключ», де продумана кожна дрібниця, аж до стилізованого одягу офіціантів.Тому і меблі в ..

Їсти хочеться завжди - Вагон +
Судний .. govorât спорту. Ми nastoâŝij невеликий музей з avtografami рукавички Кличка і Tajsana, ПІДПИСАЛИ фотографій Шумахер.Тільки у нас є офіційна букмекерська контора біля входу, де ви можете зробити ставку, подивитися матч і піти додому з виграшем...