Перегородки з гіпсокартону

Перегородки з гіпсокартонних листів можна встановити легко і швидко. Каркасна перегородка - це конструкція, влаштована з дерев'яних брусів або сталевих профілів з прикрученими по обидва боки листами гіпсокартону.

Вы можете приобрести  вот такие шторы по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Порожній простір між листами для більш якісної звукоізоляції заповнюють негорючим утеплювачем. Такі перегородки легкі в монтажі і при якісному виконанні, можуть створити хорошу звукоізоляцію.

Перегородки з гіпсокартону монтують після закінчення всіх робіт з будівництва основної коробки будинку, і після того як буде накрита дах. Якщо кімнати ще не просохли від вологи в приміщеннях для обшивки необхідно використовувати тільки вологостійкі листи. Завдяки невеликій вазі, ці перегородки можна розміщувати в будь-якому місці. Потім підбирають в анкера, маючи на увазі, що допустиме навантаження на анкер, вмонтований в лист гіпсокартону, не повинен перевищувати 20 кг. З цієї причини, для кріплення на стіні важких предметів, необхідно розмістити додатковий профіль.

Перегородка з гіпсокартону ще зручна тим, що всередині каркаса можна проводити різні необхідні комунікації. Деякі виробники виробляють профіль з уже наявними отворами для проводки комунікацій. Всі труби комунікацій в каркасі перегородок повинні бути добре закриті шаром звукоізоляційного матеріалу.

Якості звукоізоляції стін, в яких розташовані вікна чи двері визначається звукоізоляцією цих отворів, природно нижчою, ніж звичайної стіни.

Монтаж перегородки з гіпсокартону

В першу чергу вибирають ширину каркаса, і кількість необхідних для хорошої звукоізоляції шарів обшивки. Починають монтаж перегородки з розмітки на підлозі, використовуючи схил, переносять кордону на стелю і стіни. Після цього на стелі і підлозі монтують направляючі профілі, до стін також кріплять стійку профілі. У направляючий профіль встановлюють і закріплюють стієчний профіль з кроком, не більше 600 мм.

Після цього кріплять листи обшивки через 20 см не тільки по краях, а й по площі всього листа. Головки саморезов необхідно заглиблювати в лист гіпсокартону не менше ніж на 1 мм.

Після обшивки перегородки з одного боку, прокладають всі необхідні дроти, а між стійками укладають утеплювач. Труби комунікацій проводять через обшивку в спеціальних еластичних гільзах, які перешкоджають появі наскрізних щілин. Після цього можна обшивати листами гіпсокартону і іншу сторону каркаса.