​Ремонт вітальні в стилі Прованс, теплі кольори, фарбовані стіни

Вітаються великі вікна і природне освітлення. В іншому випадку дизайн Прованс дуже ретельно опрацьовує підсвічування, щоб створити ефект максимальної природності і легкості.

Меблі підбирається вінтажна або штучно зістарена, вона повинна бути яскравіше пастельних стін, виглядати одночасно простий і елегантною.

Качественную тонировку для окон и офисных перегородок Вы можете купить на сайте tonirovka24.com.ua по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У декорі присутня велика живих квітів в горщиках, квіткові візерунки, ковані елементи, різьблення по дереву, помірна кількість рюшів, невеликі порцелянові статуетки.

Дизайн в стилі Прованс - ідеальний вибір для вітальні, спальні, дитячої. Легкі, розслаблюючі мотиви Провансу чудово вписуються в інтер'єр сучасних квартир і відмінно підходять для жителів великих міст. Повернутися ввечері з роботи і опинитися в гармонійній, затишній квартирі в стилі Прованс - кращий спосіб боротьби з нудьгою.

Світлий дизайн дитячої в стилі Прованс з елементами морської тематики

Дизайн квартири в стилі Прованс

Трохи докладніше розберемо деталі і особливості дизайну Прованс. Наприклад, для ремонту квартири в стилі Прованс характерні декоративні вади: тріщинки, навмисні вицвілий паркет, потертості і шорсткості. Ця деталь особливо помітна на прикладі стін: штукатурка спеціально наносять нерівно, залишаючи невеликі вмятинки і опуклості.

Шпалери для дизайну квартири в стилі Прованс абсолютно не характери, проте є приклади гарного використання. В такому випадку це паперові полотна з природним візерунком (квіти, листочки, стебла рослин). Ще один спосіб оформлення стін - пофарбована облицювальна дошка. Причому момент з кольором вкрай важливий, на відміну від інших сільських стилів, Прованс славиться пофарбованої облицюванням стін.

Декоративна штукатурка з навмисними нерівностями і вадами на стінах, зістарений дерев'яний стіл

Стіни кухні при ремонті Прованс будуть особливо виділятися: тут традиційно застосовується кольорова мозаїчна плитка, натуральний камінь або обробка під цеглину.

При ремонті квартири Прованс вітаються дерев'яні вікна, часто секційний, які максимально пропускають світло. Міжкімнатні двері теж дерев'яні, в них вітаються скляні вставки, таким чином природне освітлення розподіляється по всіх приміщеннях. Також всі дерев'яні елементи штучно старіють, а на дверях вирізують різні квіткові орнаменти.

В якості підлогового покриття - паркет з натурального дерева або плитка для підлоги. Колір може бути як темний, так і світлий, але обов'язково теплий. Плитку підбираюся зі скошеними кутами і вставками, а дерев'яна підлога обробляють не до кінця. Поверх має сенс покласти контрастний килим, в ідеалі - вінтажний, трохи вицвілий, з характерними потертостями.

Темна состаренная плитка на підлозі, великий килим і біла контрастна меблі

Текстиль для дизайну Прованс виготовляється з натуральних тканин, таких як бавовна, льон або шерсть. Основна частина - світла, однотонна, в ніжних, трохи приглушених кольорах. Для контрасту сюди додають елементи з квітковими, картатими або смугастими малюнками. Наприклад, виділяються наволочки і подушки в квіточку будуть дуже доречні.

Меблі підбирається світла, з натурального дерева, в якості родзинки використовуються плетені елементи.