​Схована вартість рухомих компаній

Професійні лідери зазвичай заздалегідь сплачують всі свої гонорари, але це іноді трапляється для того, щоб деякі звинувачення були написані в дрібному шрифті у вашому контракті або взагалі не зазначені. Кожна угода, як правило, має приховані витрати, тому найкраще знати перед ними і використовувати рухомий калькулятор. Таким чином, ви можете бути готові, коли ви плануєте найняти компанію, що рухається. Ви точно знатимете, які запитання стосуватись стосовно комісійних компаній, і які відповіді вам необхідно почути, щоб бути готовими найняти їхні послуги.

Знаючи про ці рухливі витрати вперед, ви зможете налаштувати точний бюджет і уникнути будь-яких несподіванок, коли рухомий рахунок буде переданий вам.

1. Об'ємні предмети

Деякі рухомі компанії, якщо не всі, зазвичай платять клієнтам на підставі відстані, звідки повинні рухатись вантажі та вантажі, щоб перемістити товари покупця з одного місця в інше. Проте це не єдиний критерій, який використовується для розрахунку кінцевої вартості рухомого процесу. Багато хто з них також враховуватиме об'єм і вагу відвантаження. Отже, якщо у вас є об'ємні або об'ємні об'єкти, такі як піаніно та більярдні столи або королівські навіси, ви завжди повинні запитати про політику компанії, що рухається, щодо великих об'єктів. Крім того, якщо ваша будівля не обладнана ліфтом, і двигун повинен перевозити ці предмети з вищого поверху, це також може призвести до додаткових витрат.

2. Пакувальні аксесуари

Упаковка, як правило, є послугою, яку пропонують компанії, що перевозять, за додаткову плату. Отже, ви повинні припустити, що якщо ви хочете скористатися послугами професійних пакувальників, вам доведеться заплатити додатково. Проте, щоб бути впевненим, обговоріть цю послугу з вашими клієнтами та подивіться, чи і скільки вони платять за це. Не забудьте запитати про витрати на упаковку аксесуарів. Деякі компанії, що рухаються, покривають ці витрати, тоді як інші очікують, що ви платите за них. При упакуванні аксесуарів ми маємо на увазі такі речі, як коробки, рухомі ковдри, захист підлог і дверних прорізів тощо

3. Підйомник

Якщо ваша продукція є занадто великою, і будь-який двигун може витягнути їх з вашого будинку традиційно, через ваш дверний проріз, або вони не входять у коридори та сходи, ваш єдиний варіант полягає у наймати компанію з переїзду, яка забезпечує підйомні послуги. Це означає, що двигуни будуть використовувати спеціальне обладнання для переміщення предметів через вікно. З огляду на ризики та додаткові роботи, що беруть участь у таких випадках, цілком природно, що ця послуга буде досить дорогою, тому, перш ніж прийняти рішення про збереження таких об'ємних предметів, подумайте двічі. Ти справді їх потребуєш?