Вибираємо латунні поріжки

Багато майстрів і любителі ремонтних робіт задаються питанням, які ж поріжки краще? Тим, хто не може визначитися, з якого матеріалу краще вибрати поріг, слід пороги з латуні купити. Причому і поріжки з нержавіючої сталі купити найвигідніше в спеціалізованих магазинах. Або вигідну покупку можна зробити в інтернет-магазинах, де представлені поріжки різних видів з різних цінових категорій.

Якісні латуневі поріжки замовити можна на цьому сайті за вигідною ціною.

Латунь з хімічної точки зору являє собою сплав цинку з міддю. Сплав цей найпрочнейшій серед інших аналогічних за ціною матеріалів. Крім того, полірована латунь, з якої виготовлені профілі, вигідно відрізняється від побратимів естетично і має приємний жовтуватий відтінок. Латунь прекрасно поєднується з деревом. Це робить латунні поріжки, ціна яких зовсім не висока, ідеальними для роботи з ламінатом і дорогим паркетом.

З дизайнерської точки зору краще відразу придбати комплект: купити латунний поріжок, а також дверні петлі, ручки та іншу фурнітуру з тієї ж латуні. Ті, хто одного разу придбав поріжки з латуні, в подальшому починають використовувати їх повсюдно. І це не дивно, адже пороги для пвх дверей гарні естетично і вкрай міцні, довговічні, зносостійкі. Латунь прекрасно виглядає і в інтер'єрі хай-тек, і в класичному. Відполірований поріжок довго блищить навіть при високому навантаженні в приміщеннях, в яких проходить маса людей щодня. Ось чому їх ставлять не тільки вдома, але і в офісах і держ-організаціях.

Єдиний мінус латунного порога для підлоги - це низька опірність волозі. Метал може з часом потьмяніти від впливу водного конденсату і потьмяніти, окисли, при тривалому контакті з водою. Тому такі профілі не варто ставити в постійно вологих приміщеннях, наприклад в ванних кімнатах. Або за ними потрібно додатковий догляд і нова полірування через рік-півтора після монтажу.

Вибираючи вид порожка, покупець повинен звернути свою увагу на такі фактори:

Відстань між з'єднаннями різнорідних покриттів;

Типи покриттів;

Розбіжність по висоті;

Тип профілю самого поріжка (плоский, округлений і інші);

Спосіб кріплення порожка.

Через свою хорошою тепло- і електропровідності латунні поріжки є найкращим варіантом для обробки підлогового покриття з мінімальним терміном служби в два роки. Хоча і алюмінієві пороги для підлоги також актуальні.