Як замінити кухонні стільниці

Оскільки кухня у вашому домі є місцем, де ви витрачаєте досить багато часу, отже вам потрібно піклуватися про те, щоб вона була добре структурована і належним чином збережена. Більшість заходів на вашій кухні відбувається на кухонних топах, щоб вони могли зношуватися швидше. Але переобладнання вашої кухні цілком обійдеться вам гарною кількістю, тому краще замінити кухонні стільниці. Вибирайте матеріал високої щільності, міцні і міцні верхівки, які не потребують додаткового обслуговування протягом кількох років. Вони повинні бути стійкими до тепла, води та подряпин. Такий тип робочих столів може бути доступний у вашому районі, на який можна покластися для кращої якості та довгого терміну служби.

Навіщо замінити робочі поверхні?

Відтворити традиційну атмосферу або кухню пляжу з дзеркальним декадентом розкішного відділення, просто замінивши кухонні стільниці.

Кроки для заміни кухонних стільниць

Міра: Перед заміною кухонної стільниці потрібно знати точне вимірювання площі. Якщо ви не змінюєте форму робочої поверхні, отримуйте вимірювання старого робочого стола. Якщо форму потрібно змінити, отримайте нові вимірювання разом. Також виміряйте необхідну товщину кухонної стільниці. Він повинен бути міцним і мати достатню товщину, щоб нести щоденний знос.

Розташування робочої поверхні для точного прилягання: Під час заміни робочої поверхні можна зустріти проміжки між робочою поверхнею та стіною. Вам просто потрібно виміряти різницю між стіною і робочою поверхнею і вирізати дерев'яний шматок для написання. Будьте обережні, щоб ваші стільниці були чітко встановлені, а навіси навіть повністю.

Вирізання довжини стільниці: При різанні стільниці для точної довжини залиште 25 мм для виступу і намалюйте лінію олівцем і лінійкою. Скористайтеся клейкою стрічкою, щоб закрити лінію олівця, але переконайтеся, що вона є видимою для вас. Вирізати ножем ремесла, щоб зробити борозенку, а потім лобзиком для остаточного розрізу. Переконайтеся, що вершина добре підтримується з обох боків. Після цього зніміть клейку стрічку і згладьте поверхню, щоб уникнути пошкоджень.

Регулювання довжини стільниць: Ви можете зафіксувати довжину кухонних стільниць без використання сполучної смуги. Просто розмістіть дві сусідні стільниці так, як ви хочете приєднатися до них, і налаштуйте їх, переписуючи. Позначте позиції гвинтів і просвердлите в них. Зафіксуйте їх за допомогою клею та трьох фіксуючих пластин для правильного та надійного фітингів. Виконайте крок, витираючи надлишок клею, перш ніж почнеться його висихання.

Фіксація стільниці з кухонними шафами: Цей крок вимагає допомоги від кого-небудь, щоб накласти на нього верх так, щоб робоча поверхня була надійно прикріплена до корпусу. Закріпіть робочу поверхню з допомогою гвинтів та кріпильних кронштейнів. Передню кромку також потрібно затиснути так, щоб вона була належним чином відрегульована.

Відкриті краї повинні бути завершені: Якщо ви розміщуєте тверді дерев'яні стільниці, згладьте незакінчені краї пісковим папером і згладьте його маслом для захисту від плям. Крім того, ви можете використовувати фінішні смуги, які зручні з робочими поверхнями. Вирубайте смужки і закріпіть їх клейкою трубкою і дайте йому повністю висохнути. Розріжте краї краєм ножа і попросіть консультації експертів.