10 причин вибрати натяжні стелі

Існує безліч різних способів обробки стелі. Але на сьогоднішній день найпопулярнішим з них є натяжна стеля. Більш того, зростання популярності натяжних стель по відношенню до інших видів обробки постійно збільшується. Сьогодні багато хто приходить до розуміння того, що вирівнювання, шпатлювання і побілка стелі є досить витратними за часом і застосування ресурсів заходи. У той же час естетичний вигляд такого оформлення значно поступається натяжних стель, а час збереження "товарного вигляду" значно нижче. Тому все більше число людей роблять вибір на користь натяжних виробів.

Из отличного качетсва купить натяжные потолки Харьков Вы можете на нашем сайте.

Це пояснюється також і тим, що натяжні стелі перестали бути на сьогоднішній день екзотикою. Дані вироби можна зустріти як в офісах, витриманих в стилі хай-тек, так і в звичайних квартирах. При все більшої доступності натяжні стелі сьогодні завойовують серця клієнтів також і іншими позитивними рисами, такими, як приємний зовнішній вигляд, практичність і простота догляду. Натяжні стелі вибрати простіше при існуючому реченні. Сьогодні ми розповімо про причини, за якими натяжні стелі є оптимальним вирішенням цього питання.

1 Причина - Простота

Натяжні стелі, на сьогоднішній день, найпростіший спосіб обробки стелі, який не вимагає спеціальної підготовки. Для того щоб встановити натяжна стеля, від вас буде потрібно тільки визначитися зі своїми смаками і вибрати фірму, яка виготовить і змонтує ваш натяжна стеля.

2 Причина - Швидкість

Натяжні стелі не тільки найпростіший, але і найшвидший спосіб обробки стелі. Термін виготовлення натяжної стелі - 1-3 дні (залежно від конструкції стелі і завантаження виробництва). Монтаж натяжної стелі здійснюється протягом 1 дня, практично без будівельного сміття і пилу.

3 Причина - Естетичність

Натяжні стелі - найкрасивіший спосіб обробки. У найкоротші терміни ви отримуєте ідеально рівну стелю, який підійде практично під будь-який дизайн інтер'єру і буде радувати вас своїм виглядом протягом усього терміну служби.

4 Причина - Ціна

Колись натяжні стелі коштували дорого. На даний момент часу натяжні стелі один з найдешевших способів обробки стелі, який доступний практично будь-якому жителю нашого міста.

5 Причина - Різноманітність

Лакові, матові, сатинові, тканинні натяжні стелі ... більше 100 кольорів і відтінків ... Навряд чи можна уявити більшу різноманітність. Крім того, натяжні стелі можуть бути і складних багаторівневих конструкцій. Тому якщо ви не знаєте в категорії натяжні стелі який вибрати - це наслідок іменного такого багатства і різноманітності. Тут ви завжди зможете підібрати цікавий натяжна стеля.

6 Причина - Практичність

Натяжні стелі володіють такими корисними властивостями як: водонепроникність і вологостійкість, антистатичність, пожежна безпека і багатьма іншими. Так що якщо вас залили сусіди - не переживайте, ваш натяжна стеля витримає і це.

7 Причина - Довговічність

Гарантійний термін на натяжна стеля - 10 років, а термін служби не обмежений. Причому протягом усього терміну служби якісний натяжна стеля виглядає так само добре, як і відразу після монтажу. Цікавий факт - перший встановлений у Франції натяжна стеля більше 60 років тому, служить і до цього дня.

8 Причина - Простота в експлуатації

Натяжна стеля практично не вимагає догляду. Ви можете лише зрідка протирати його вологою ганчіркою або спеціальною рідиною для промивання натяжних стель. Особливо ці властивості натяжних стель будуть корисні в кімнатах, схильних до забруднень, таким як кухня і ванна кімната. У таких кімнатах рекомендується трохи частіше протирати натяжна стеля, але завдяки цьому ви ніколи не побачите на своєму стелі жир, кіптяву або цвіль.

9 Причина - Універсальність

Натяжні стелі можна встановлювати практично в будь-яких приміщеннях, в тому числі і в приміщеннях з підвищеною вологістю. Єдиним обмеженням для деяких видів натяжних стель є неопалювані приміщення.

10 Причина - Мода

Не будемо приховувати, натяжні стелі сьогодні є наймоднішим способом обробки стелі і однією з «родзинок» вашого дизайну інтер'єру. І якщо раніше ця мода була актуальна лише для багатих будинків і квартир, то сьогодні модними можуть бути практично всі. Причому, як ви зрозуміли з написаного вище, у цій моди є і вельми приваблива практична складова.