Дизайн кімнати в білому кольорі

Сьогодні мінімалістський скандинавський стиль знаходиться на піку популярності. Хіба можна уявити північний інтер'єр без білого кольору і безлічі простих поверхонь? Давайте разом з'ясуємо, чи добре це чи погано так багато білого в домашньому декорі, дизайн інтер'єру в білому кольорі.

Перше, що хотілося б відзначити, це те, що білі стіни - завжди добре. Але тільки за умови, що поверхня стін не повинна бути простою і зовсім порожній. Можливо це якась дивна особливість нашого менталітету, але в наших квартирах не присутній багато картин або плакатів. Не бійтеся повісити на стіни Ваші улюблені картини або фотографії в різних рамках.

Білий колір заспокоює, чудесним чином поєднується з будь-яким кольором спектру. Однак, інтер'єр, де присутня занадто багато хвороба, приречений скоро стати набридливим навіть нудним.

Крім того найчистіший колір відмінно підходить для візуального розширення простору, відбиваючи світло випромінюючи власне світіння. Він красиво акцентує соковитість яскравість інших квітів. Адже нічого не приховати на білому тлі.

Завдяки своїй здатності змішуватися з будь-яким кольором або матеріалом, він може стати частиною абсолютно будь-якого інтер'єру, будь то скандинавський, хай-тек або класичний стиль.

Віддзеркалення світла має ще одне відмінне перевага - така особливість сприяє збереженню в кімнаті відчуття прохолоди. Саме тому в теплих країнах ми часто можемо побачити саме білі стіни.

Сегодня при ремонте рекомендуется всем довериться в вопросах дизайна интерьера настоящим Дизайнерам с большой буквы, которые профессионально проконсультируют и выполнят дизайнерские решения любой сложности на отлично!


Незважаючи на ілюзію того, що сніговий колір має тільки один тон, насправді їх багато. Ми знайомі з відтінками відмінними від білосніжного кольору - перламутровим, молочним, слонової кістки і так далі.

Білосніжний, має безліч переваг, хоча слід бути дуже обережними з ним. Перш за все, це неймовірно мазкий тон, тому ретельно вибирайте матеріали. Барвисті акценти необхідні, тому що без них оці буде ні на чому зосередитися і можна легко втомитися або перевтомлюватися.

Також не забудьте вибрати тепле освітлення. За допомогою правильного освітлення кімната буде виглядати набагато м'якше і затишніше.