Дизайн Інтер'єру Квартир Шпалери Фото

дизайн маленьких квартир фото_10 Дизайн маленьких квартир фото яких ви побачите в статті, говорять про те, що дотримуючись, давно відомі принципи створення дизайну інтер'єру в невеликих приміщеннях, можна перетворити крихітну квартирку, в затишне гніздечко.

 

Довго перераховувати ці дизайнерські рекомендації не буду, у двох словах можна виділити кілька основних:

 
     
  1. Ніякої захаращеності меблями, постарайтеся замінити «стінку» на всю кімнату, на більш сучасний шафа - купе.Диван в маленькій квартирі, повинен бути багатофункціональним: крім розкладання, в ньому повинні бути відділення для зберігання постільної білизни.
  2.  
 

Це ті «золоті» правила, які потрібно застосовувати, створюючи дизайн інтер'єру маленьких квартир.На мою суб'єктивну думку, одним з найкращих варіантів, є дизайн інтер'єру в скандинавському стилі, адже своїм народженням він зобов'язаний шведським малометражку, як на фото внизу дизайн кухні.

 

Його простота гідна наслідування, хоча своєю стерильною білосніжні, скандинавські інтер'єри, трохи схожі на лікарняні покої, за допомогою різноманітних, кольорових предметів декору, створюється домашня атмосфера.

Возможно вам понравится

Що про нас говорить інтер'єр нашої квартири - DELFI.ee
Психолог дізнатися про čužih страхів і комплексів, коли vračuût душа під seansov, дизайнер достатньо LIS uslyšat замітку клієнта про колірні шпалер і розташування меблів - і людей predstaet передню Ними, як на долоні...