Дизайн Інтер'єру Невеликих Квартир Фото

 

Скромні квадратні метри малогабаріток неможливо розширити до площі розкішних апартаментів, тому, розробляючи загальний план перебудови квартири, слід виходити з її реальних розмірів і конфігурації.

 

Вдалим рішенням є створення проекту квартири-студії, в якій зонування загальної площі має свої особливості та переваги.Внутрішні стіни і перегородки повністю демонтуються, а зони виділяються за допомогою різних світлових ефектів, використання різнорівневих стель, рельєфної обробки стін, підлог-подіумів.Завдяки такому планувального вирішення досягається ефект перетікання простору, що розкриває нові можливості в створенні оригінального дизайну приміщення.

 

Для студійного оформлення використовують легко трансформуються меблеві конструкції, не перевантажувати житловий простір і функціонально поєднуються з технічним оснащенням кожної окремої зони.

 

В інтер'єри маленьких квартир-студій можуть входити відкриті стелажі і полиці, які розташовують по периметру дверного отвору.З ними комбінують вбудовані в нішах або кутові шафи-купе: це економить площу і дозволяє включати в оформлення декоративні фрагменти, візуально розширюють межі певної зони.Використання светопропускающих матеріалів, дзеркал, вітражних стекол у фасадній частині шаф створює враження глибини і обсягу, а установка світильників, що дають м'яке розсіяне світло, здатна вигідно підкреслити геометричні пропорції і форму вбудованих меблів.

Возможно вам понравится

Дизайн інтер єру маленької
Дизайн інтер'єру маленької
ДИЗАЙН ІНТЕР ЄРУ КВАРТИРИ
ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ КВАРТИРИ

Переваги кутових диванів - IrkutskMedia
.. Предмети меблів. Такі меблі приваблює не тільки своїм незвичайним дизайном і функціональністю.Яскравим прикладом є кутовий диван. .. Такі дивани не підходять для малогабаритних і тісних квартир, так як не є компактними.