Капітальний ремонт квартир

Якщо ви бажаєте здійснити капітальний ремонт квартир, і вас цікавить максимально можливий результат, намагайтеся купувати відповідні будівельні матеріали, що не економлячи на їхній якості.

Если Вам необходима алюминиевая полоса на этом сайте в ассортименте от производителя.

Перед тим, як почати витрачати гроші, обов'язково складіть попередній план робіт, що враховує наявність вільних коштів. Не варто шукати фінанси в процесі проведення ремонту.

Вирішивши вибрати той же підлогове покриття, намагайтеся звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд матеріалу, але і на його практичні властивості, міцність і зносостійкість.

Звичайно, важливе значення відіграє походження самого матеріалу. В ідеалі, краще купувати натуральні підлогові покриття, шпалери, керамічну плитку. Вони позитивно впливають на здоров'я людини, здатні прослужити без ремонту все належний час, хоча і коштують дорожче, ніж штучні аналоги.

Виконуючи ремонт квартир під ключ, Деякі покриття після монтажу потрібно додатково захистити шаром масла або лаку. Зокрема, мова йде про укладання натурального паркету. Так ви зможете запобігти прискорене состаривание і стирання.

Говорячи про те ж паркеті, необхідно відзначити, що в продажу існують дерев'яні покриття, виготовлені з різних порід дерев. Найбільш звичними є дубовий, ясеневий або горіховий паркет. До більш рідкісних відносять паркетні покриття, виконані з тропічних дерев, наприклад, венге.

Щоб прикрасити стіни, ви можете придбати, як недорогі паперові шпалери, так і розкішні вінілові шпалери, які мають високу вартість. Тут головний акцент потрібно зробити на інтер'єрі приміщення, вибравши те, що дійсно здатне перетворити квартиру.

Дорогі шпалери здатні підкреслити смак власника житла. Дешеві паперові аналоги можна поміняти в будь-який час. Деякі люди вибирають шпалери під свій настрій або пору року, але тут потрібно пам'ятати, що паперові шпалери дуже недовговічні, згодом починають жовтіти.

Хтось вважає за краще замість шпалер, що не економлячи на ціні ремонту квартир, використовувати фарбу або штукатурку. Техніка нанесення цих матеріалів досить проста. Досить заздалегідь вирівняти стіни, хоча декоративну штукатурку цілком можна наносити на нерівні поверхні.

Кривий стеля легко замаскувати за допомогою монтажу натяжної стельового покриття. Підвищеним попитом користується такий матеріал, як гіпсокартон. У поєднанні з вбудованими світильниками, ви зможете кардинально перетворити приміщення.

Якщо у вас низькі стелі, на них можна нанести шар штукатурки або бамбукові шпалери.

Старі вікна бажано замінити на сучасні дерев'яні або пластикові віконні системи, що мають вбудовані склопакети і гумові ущільнювачі. Таке вікно надійно утримує внутрішнє тепло, дозволяючи заощадити значні кошти на ремонті квартир недорого.