Ласкаво просимо в Меблевий інтернет-магазин Диванофф

Меблевий інтернет-магазин Диванофф пропонує вам широкий вибір м'яких та корпусних меблів для облаштування вашої кімнати зі смаком. У нас ви знайдете те, що найбільше підходить інтер'єру і внутрішнього оздоблення вашої квартири або будинку (м'які меблі, дивани і ліжка Диванофф). Тут і лаконічні моделі диванів в ультрасучасних, відповідних поточному часу формах, і традиційні дивани в дусі «класицизму», і химерні дивани в стилі «бароко» - Диванофф.

Звернувшись в інтернет-магазин Диванофф, офіційний сайт фабричної меблів, ви маєте безліч переваг. Завжди можете бути впевнені в тому, що купуєте функціональну і якісно зібрану з екологічно чистих матеріалів меблі фабрики Диванофф, що володіє, до того ж і надійною фурнітурою. У роботі з відвідувачами та клієнтами ми звертаємо особливу увагу. Добре навчений персонал Диванофф постійно готовий проконсультувати вас, ознайомити з каталогами та надати допомогу при виборі дивана та інших меблів.

Заходьте до нас в інтернет магазин (Диванофф офіційний сайт меблів від виробника, виробник фабрика Діванофф) і вибирайте найкраще і відповідне для вас і вашого будинку онлайн, не виходячи з дому. У нас вам завжди допоможуть визначитися і купити меблі, швидко оформити замовлення з відповідною гарантією і провести своєчасну доставку меблів в найкоротші терміни і якісне складання при покупці дивана зі складу. Прикрасьте свій будинок гарними, сучасними, якісними, недорогими диванами і м'якими меблями для кухні (в асортименті м'які кухонні куточки).
Магазин меблів від фабрики Диванофф продає меблі тільки якісну, перевірену часом

Divanoff меблева фабрика. Купуючи меблі у нас, ви завжди будете впевнені в перевагах зробленого вибору. Всі меблі, яка надходить для продажу в наш інтернет-магазин Диванофф, виготовляється з екологічно чистих матеріалів і абсолютно безпечна для здоров'я людини.

Для виробництва меблів, реалізованої на сайті Диванофф, використовуються традиційні, безпечні в екологічному плані матеріали і міцна меблева фурнітура, що дозволяє бути впевненим у високій якості продукції. Відвідайте нас, і ви не розчаруєтеся. Тут ви знайдете красиву і надійну м'які меблі (дивани, диван-ліжко для сну), Ці меблі буде вам до душі, прикрасить вашу головну кімнату відпочинку і прослужить чимало років. А сервісна служба Диванофф доставляє куплені меблі по Києву, Київській області та перевізником вся Україна: Біла церква, Запоріжжя, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Львів, Донецьк, Черкаси, Чернівці і т.д.