Портфоліо Дизайн інтер'єру квартири

Интерьер квартиры на Ленинском пр., 97 кв.м Квартира знаходиться в парковій частині найпрестижнішого району міста, розташованого на Крестовському острові.Господиня квартири - молода енергійна дівчина.

 

Затишна квартира в ЖК «Современник» з великою лоджією і чудовим панорамним видом в якій буде щасливо жити сім'я з трьох осіб.

 

Квартира знаходиться в сучасному житловому комплексі з розвиненою інфраструктурою "Ювілейний Квартал".Це п'ятикімнатна квартира для молодої сім'ї з трьох чоловік.

 

Интерьер квартиры в классическом стиле на Морском проспекте, 110 кв.м Квартира розташована у Всеволожську районі Ленінградської області в мальовничому куточку серед лісів і озер.Господарями є дружна сім'я з трьох осіб.

 

Головна вимога замовників - створення відчуття затишку і легкості в інтер'єрі.Господині імпонують світлі пастельні кольори, м'які класичні форми.Однак, при цьому, інтер'єр повинен був виглядати сучасно і стильно. Интерьер квартиры в ЖК «Невский Стиль» Так народилася ідея створення сучасного за духом інтер'єру з елементами стилю ар-деко.

 

Це квартира-студія знаходиться в Санкт-Петербурзі на вулицях Комуни, в безпосередній близькості від аеропорту.Квартира не є постійним місцем проживання господарів, а служить «пересадковою базою» перед поїздками або після них.Господарі квартири-молода сім'я з активною життєвою позицією, що обожнює подорожі.

Возможно вам понравится

Руслан Поляков: «Весільна фотографія стоїть осібно в мистецтві фотографії» - DG-Yug.ru
На ці гроші Руслан відкриває студію і купує фотокамеру, стійки, штативи, ноутбуки, аксесуари для зйомки, предмети інтер'єру для студії.Пізніше Центр зайнятості надав субсидію в рамках підтримки молодих підприємців у розмірі 120 тисяч рублів.