Рішення невеликої квартири, коли є малюк

Квартира була ідеально підходить для двох, але з появою дитини квадратних метрів стало не вистачати. У двокімнатній квартирі виникла гостра необхідність зробити третю кімнату.

Чтобы сделать интерьер квартиры оригинальным и комфортным, обращайтесь за помощью к нашим специалистам.

Рішення невеликої квартири. Зміни в плануванні приміщень
Квартира мала вітальні суміщеної з кухнею, спальнею і ванною кімнатою. Однак з'явилася потреба в додатковій кімнаті для дитини. Щоб її створити, треба було повністю змінити існуючу планування приміщень. Реорганізація була величезною. З вітальні виділені дві спальні - одна для батьків, а друга для дитини. Щоб денна зона не здавалася замалою, її об'єднали з кухнею. Відкритий простір і світла колірна гамма візуально збільшили розмір кімнати майже в два рази. Власникам хотілося, щоб інтер'єр був якомога більш функціональним. Замість розрізнених, вільно стоять предметів меблів, які займають багато місця, дизайнери орієнтувалися на практичне розміщення в нішах, щоб отримати якомога більше простору.

Рішення невеликої квартири. Вітальня з обідньою зоною
У вітальні центр відпочинку являє собою розкладний, зручний кут. Окрема їдальня забезпечує мешканцям можливість спільного прийняття їжі, але також добре працює під час візитів гостей. Сірий і білий колір грають у вітальні першу скрипку. Завдяки такому вибору кольору, оформлення вийшло сучасним, але також спокійним приглушеним. Щоб трохи оживити інтер'єр, внесені деталі соковитого жовтого кольору. Цей мотив повторюється і в інших приміщеннях, тим самим створюючи єдину дизайнерську концепцію. Жовтий колір прекрасно доповнив сірі тони, однак, він застосовується тільки в добавках дозволяючи швидко і легко перетворити весь простір. Шпон американського горіха повинен зробити інтер'єр тепліше і затишніше. Через обмеженого простору безліч вільно стоїть меблів істотно краде необхідний простір. Компенсують це приховані в нішах шафи, які забезпечують власникам оптимальну кількість місця для зберігання.


Рішення невеликої квартири. оптичне збільшення
Щоб ще більше візуально збільшити кімнату, на одній зі стін встановлено велике дзеркало від підлоги до стелі. Дзеркальна поверхня відбиває світло роблячи інтер'єр удаваним світліше значно просторіше.
Поєднана кухня, об'єднана з вітальнею, витримана в тій же концепції, як стилістичної, так і колірній гамі. Тут, домінують холодні відтінки сірого, злегка розведені теплом натурального дерева.

Рішення невеликої квартири. Невелика, але практична кухня
У кухні застосована зручна система установки у вигляді букви П. Завдяки цьому, максимально використовується простір і існує можливість встановити велику кількість стільниць. В одну зі стін вбудовані шафи від підлоги до стелі, створюючи місткий предмет меблів для зберігання. Стіна над стільницею, на якій розташована раковина і панель, оброблена склом в сірому кольорі. Такі практичні рішення були дуже важливі для власників, щоб при повсякденному кулінарії можна було швидко і легко прибрати кухню.